• تاریخ: 2018-02-27
  • شناسه خبر: 25582
  • 345 بازدید

احداث ایستگاه تمام خودکار هواشناسی در آق قلا

ارکین نیوز-مدیر کل هواشناسی گلستان گفت: با توجه شرایط کشاورزی منطقه و همچنین مسابقات ورزشی مخصوصا اسب دوانی قرار بر این شد که با نظرات و هماهنگی فرماندار آق قلا، یک ایستگاه تمام خودکار اقلیمی را در شهرستان آق قلا مجوز را ...

ارکین نیوز-مدیر کل هواشناسی گلستان گفت: با توجه شرایط کشاورزی منطقه و همچنین مسابقات ورزشی مخصوصا اسب دوانی قرار بر این شد که با نظرات و هماهنگی فرماندار آق قلا، یک ایستگاه تمام خودکار اقلیمی را در شهرستان آق قلا مجوز را گرفته و نسبت به احداث این ایستگاه اقدام کنیم.

نوربخش داداشی تنکابنی مدیر کل هواشناسی استان گلستان در حاشیه نشست صمیمی با فرماندار آق قلا گفت: شرایط اقلیمی که در شهرستان آق قلا حاکم است و اختلاف زیادی با شهرستان گرگان دارد به طوری که وضعیت بارشی آق قلا یک دوم بارش گرگان است.

وی افزود: با توجه شرایط کشاورزی منطقه و همچنین مسابقات ورزشی مخصوصا اسب دوانی قرار بر این شد که با نظرات و هماهنگی فرماندار آق قلا، یک ایستگاه تمام خودکار اقلیمی را در شهرستان آق قلا مجوز را گرفته و نسبت به احداث این ایستگاه اقدام کنیم.

مدیر کل هواشناسی استان گلستان با اشاره به نقش اصلی هواشناسی گفت: در رابطه با بحث اصلی هواشناسی که همان نجات جان انسان ها و جلوگیری از ضرر و زیان مردم است امیدواریم بتوانیم نقش اصلی خودمان را در شهرستان آق قلا ایفا کنیم/اسپی دژ

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست