• تاریخ: 2018-10-31
  • شناسه خبر: 27346
  • 768 بازدید

ابراهیم یلمه: دوران طلایی آق قلا با حضور تماشاگران دوباره زنده خواهد شد

ارکین نیوز-رییس هیات والیبال شهرستان آق قلا حضور مسئولین و مردم در مسابقات و تمرینات تیم والیبال آق قلا قوت قلبی برای این بازیکنان دانست و افزود:هدف ما از شرکت در مسابقات لیگ دسته اول والیبال کشور روشن کردن چراغ والیبال ...

ارکین نیوز-رییس هیات والیبال شهرستان آق قلا حضور مسئولین و مردم در مسابقات و تمرینات تیم والیبال آق قلا قوت قلبی برای این بازیکنان دانست و افزود:هدف ما از شرکت در مسابقات لیگ دسته اول والیبال کشور روشن کردن چراغ والیبال این شهر و بازگشت به دوران طلایی است.

ابراهیم یلمه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوز گفت:مسابقات لیگ دسته اول والیبال باشگاههای کشور در چهار گروه پنج و شش تیمی برگزار می شود که تیم آق قلا در هفته اول استراحت دارد.

وی با اشاره به اینکه تیم آق قلا در گروه یک با تیم های میلاد نور رامسر، نماینده نور، شهروند نکا، توپکا بابلسر و ژلانو آق قلا همگروه است یاد آور شد:این تیم شخصی نبوده و حمایت همه جانبه تمامی مسولیین و مردم خونگرم و والیبال دوست اق قلا و پیشکسوتان والیبال را می طلبد که دوباره والیبال این شهر در یادها زنده شود.

لازم به ذکر است ، گروه بندی مسابقات لیگ یک والیبال کشور شرح زیر می باشد:

گروه یک: میلاد نور رامسر، نماینده نور، شهروند نکا، توپکا بابلسر و ژلانو آق قلا

گروه دو: افق قم، مقاومت تهران بزرگ، شهدای رامسر، شهرداری کرج و ملوان

گروه سه: نماینده اراک، راهیاب ملل مریوان، نماینده اصفهان، کاشی کاژه کرمانشاه، شهرداری قزوین و مقاومت مهاباد

گروه چهار: شهدای یزد، صنایع اردکان، خاتم جوان اردکان، لاستیک بارز کرمان و مرزداران غیور سیستان و بلوچستان

مرحله اول مسابقات به صورت دوره ای برگزار می شود و تیم های پنجم و ششم حذف می شوند تا چهار تیم برتر هر گروه به مرحله بعدی صعود کنند.

تیم های اول تا چهارم گروه های یک و دو و گروه های سه و چهار به صورت ضربدری با یکدیگر رقابت می کنند و در نهایت ۴ تیم برتر به صورت متمرکز مرحله نهایی را برگزار می کنند و دو تیم راهی لیگ برتر خواهند شد.
این مسابقه در دهه سوم آبان ماه آغاز می شود.