• تاریخ: 2018-11-20
  • شناسه خبر: 27441
  • 171 بازدید

آیین ترحیم رییس و معاون تامین اجتماعی در گرگان برگزار شد

ارکین نیوز- مراسم ترحیم سیدتقی نوربخش و عبدالرحمن تاج الدین رییس و معاون فقید سازمان تامین اجتماعی عصر امروز دوشنبه در مسجد جامع گلشن گرگان برگزار شد. در این مراسم که از سوی نماینده ولی فقیه و استاندار گلستان برگزار شد، ...

ارکین نیوز- مراسم ترحیم سیدتقی نوربخش و عبدالرحمن تاج الدین رییس و معاون فقید سازمان تامین اجتماعی عصر امروز دوشنبه در مسجد جامع گلشن گرگان برگزار شد.

در این مراسم که از سوی نماینده ولی فقیه و استاندار گلستان برگزار شد، علاوه بر اقشار مختلف مردم گرگان جمعی از مسوولان اداری، نظامی، انتظامی و قضایی استان در رده های مختلف مدیریتی و نیز شرکت های عمومی اعم از دولتی و خصوصی حضور داشتند.

به گزارش ایرنا در جریان سفر پنجشنبه گذشته ۲۴ آبان ۹۷ محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان گلستان خودرو حامل جمعی از مدیران ارشد این وزارتخانه در دوربرگردان جاده شصت کلای گرگان با یک دستگاه تریلی برخورد کرد که بر اثر آن تقی نوربخش و عبدالرحمن تاج الدین صدمه شدید دیده و پس از ساعاتی جان باختند.

همچنین خلیل حنیف از مدیران ستادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مصدوم شد که همچنان در بیمارستان بستری و تحت درمان است.

پیکر مرحوم نوربخش به تهران منتقل و در صحن حرم عبدالعظیم حسنی شهر ری و پیکر مرحوم تاج الدین در گلزار شهیدان اصفهان به خاک سپرده شد/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست