• تاریخ: 2020-06-30
  • شناسه خبر: 29824
  • 132 بازدید

آیت ا..نورمفیدی: گام‌های اساسی برای رونق کشاورزی در استان برداشته شود

ارکین نیوز-نماینده ولی‌فقیه در گلستان با تاکید بر اینکه همه باید تلاش کنند تولید در کشور و استان رونق بگیرد، گفت: برای رونق تولید و کشاورزی در استان باید گام‌های اساسی برداشته شود. آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی در دیدار با ن ...

ارکین نیوز-نماینده ولی‌فقیه در گلستان با تاکید بر اینکه همه باید تلاش کنند تولید در کشور و استان رونق بگیرد، گفت: برای رونق تولید و کشاورزی در استان باید گام‌های اساسی برداشته شود.

آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی در دیدار با نمایندگان مردم استان گلستان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اینکه رهبر معظم انقلاب بر مسئله تولید تأکید داشته و دارند، برای این است که امروزه در همه جوامع بشری، تولید از اهمیت خاصی برخوردار است و همه به نقش و اهمیت آن واقف‌ هستند.

وی با اشاره به مشکلات کشاورزان استان، گفت: امر تولید در همه بخش‏‌ها به‌ویژه در بخش کشاورزی به هم ریخته است و باید مجلس در این باره فکر اساسی کند.

نماینده ولی‌فقیه در گلستان خاطرنشان کرد: امروز مسئولیت شرعی و انقلابی ما ایجاب می‌کند به‌جای اینکه عده‌ای را به این جناح و وعده‌ی دیگر را به آن جناح نسبت دهیم، با خدا پیمان ببندیم که در حد توانمان به مردم خدمت و برای رفع مشکلات کشور تلاش کنیم. این به‌نوبه خودش رضایت خدا و مردم را در پی خواهد داشت.

امام‌جمعه گرگان گفت: ریشه اصلی و اساسی مشکلات کشور این است که ما یک راه و مسیر مستقل و مبتنی بر ارزش‌های الهی را برای کشور خودمان انتخاب کردیم. مسیری را که از زمان شروع آن تا به امروز نظیر نداشته و نخواهد داشت. این طبع و خاصیت انقلاب ماست و یقیناً این روش برای دشمنان ما قابل تحمل نیست.

وی افزود: بخشی از مشکلات ما به اوضاع و احوال و شرایط جهانی برمی‌گردد اما بخشی از مشکلات به مسائل داخلی خودمان مربوط است و در این بخش تا می‌توانیم باید به دنبال اصلاح و حل آن باشیم. نباید نا امید شویم و باید امید را به مردم برگردانیم.

نورمفیدی خاطرنشان کرد: اگر در عمل فقط خودمان را ببینیم و به دنبال منافع و مصالح جناح خود باشیم، جز نا امیدی چیز دیگری را در پی نخواهد داشت.

نورمفیدی از نمایندگان استان خواست ضمن توجه به تکمیل پروژه زهکشی زمین‌های زراعی استان و آشوراده، تلاش کنند اجماعی در مجلس شکل گیرد تا راه آهن اینچه‌برون به گنبد و آزادشهر و شاهرود و خط ریلی بندرعباس متصل شود.

نماینده ولی‌فقیه در گلستان تصریح کرد: از اوایل انقلاب نحوه تعامل من با هم استانی‌های اهل سنت ما یک تاکتیک نبوده بلکه من آن را یک وظیفه شرعی، دینی و اعتقادی می‌دانم. از نظر بنده مسئله وحدت امت اسلامی تاکتیک نیست بلکه یک آرمانی است که همه بزرگان اسلام که اهل درک مصالح اسلام بودند، چه شیعه و چه سنی به دنبال آن بوده و هستند.