• تاریخ: 2016-05-19
  • شناسه خبر: 17736
  • 337 بازدید

آیت ا..نورمفیدی:مسئله «آشوراده» نباید اینقدر کش و قوس پیدا می‌کرد

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در استان گلستان با تاکید بر اینکه دولت به وعده‌هایی که داده عمل کند گفت: مسئله «آشوراده» نباید اینقدر کش و قوس پیدا می‌کرد. آیت‌الله سید کاظم نورمفیدی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری استا ...

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در استان گلستان با تاکید بر اینکه دولت به وعده‌هایی که داده عمل کند گفت: مسئله «آشوراده» نباید اینقدر کش و قوس پیدا می‌کرد.

آیت‌الله سید کاظم نورمفیدی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان گلستان که با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در سالن اجتماعات راه آهن اینچه‌برون برگزار شد، اظهار کرد: خوشحال هستیم که دولت در دست یک فرد روحانی توانمند، با شخصیت، دلسوز و آگاه قرار دارد و همکاران‌شان نیز همین‌گونه هستند و سر کسی شیره نمی‌مالند، جایی که می‌توانند قول می‌دهند و هر جایی که نمی‌تواند وعده‌ای به کسی نمی‌دهند.

وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی مهمترین مسئله جهانی است، تصریح کرد: همه مسائل و مشکلات اجتماعی ریشه‌های اساسی دارد که مسئله اقتصادی مهمترین مشکل فعلی است که باید به صورت ریشه‌ای برطرف شود.

مسئله «آشوراده» نباید اینقدر کش و قوس پیدا می‌کرد

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به وعده‌های دولت در سفر به استان افزود: دولت به وعده‌هایی که داده عمل کند مسئله «آشوراده» نباید اینقدر کش و قوس پیدا می‌کرد.

نورمفیدی با بیان اینکه راه‌اندازی منطقه آزاد می‌تواند در توسعه استان موثر باشد، گفت: مسائل گردشگری نیاز به سرمایه‌گذاری چندانی نمی‌خواهد اما می‌تواند اقتصاد استان را بچرخاند.

وی اظهار کرد: عده‌ای هستند که در کار دولت مانع‌تراشی و سنگ‌اندازی می‌کنند که امیدواریم خدا آنها را اصلاح کند چرا که کشور نیاز به همگرایی و همدلی دارد.

نومفیدی بر لزوم همکاری دولت و مجلس برای حل مشکلات تاکید کرد و گفت: مجلس دهم با دولت دست به دست هم داده و برای حل مشکلات مردم تلاش مضاعف کنند.

گفتنی است محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور شامگاه چهارشنبه با استقبال حسن صادقلو استاندار گلستان، معاونان استانداری از طریق فرودگاه بین‌المللی گرگان وارد استان گلستان شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در سفر دو روزه به استان گلستان در جلسه شورای اداری استان در راه‌آهن اینچه‌برون، کلنگ‌زنی بندر خشک اینچه‎برون، دیدار با آیت‌الله سید کاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، شرکت در مراسم گرامیداشت نمایندگان فقید استان در مجلس ششم و وزیر محترم راه و ترابری در گرگان و مراسم بزرگداشت شاعر بزرگ ترکمن «مختومقلی فراغی» حضور می‌یابند.
فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست