• تاریخ: 2020-08-21
  • شناسه خبر: 30047
  • 116 بازدید

آیت‌الله نورمفیدی: در عزاداری‌های محرم شیوه‌نامه‌های بهداشتی ‌به طور کامل رعایت شود

ارکین نیوز-نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان با بیان اینکه در برگزاری مراسمات باید نظر ستاد کرونا را ملاک عمل قرار داد گفت: سعی شود از ظرفیت فضای مجازی و رسانه‌ها نیز به خوبی بهره برده و حسینیه‌های مجازی راه‌اندازی شود. ب ...

ارکین نیوز-نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان با بیان اینکه در برگزاری مراسمات باید نظر ستاد کرونا را ملاک عمل قرار داد گفت: سعی شود از ظرفیت فضای مجازی و رسانه‌ها نیز به خوبی بهره برده و حسینیه‌های مجازی راه‌اندازی شود.

به گزارش دفتر نماینده ولی‌فقیه در گلستان، آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی اظهارداشت: در مساله عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) در شرایط کنونی نباید کاری کنیم که عده‌ای بگویند دین و علم با هم سازگار نیستند.

وی با بیان اینکه در برگزاری مراسمات باید نظر ستاد کرونا را ملاک عمل قرار داد، خاطرنشان کرد: در مراسم‌های حضوری توصیه‌های کارشناسان و شیوه نامه‌های بهداشتی را به طور کامل رعایت کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان بیان داشت: سعی شود از ظرفیت فضای مجازی و رسانه‌ها نیز به خوبی بهره برده و حسینیه مجازی راه‌اندازی شود تا مردم از معنویت این ماه استفاده کنند.

وی تأکید کرد: باید مراقب باشیم خدایی نکرده سلامت مردم به خطر نیفتد و آمار ابتلا و مرگ و میر کرونا بالا نرود.

آیت‌الله نورمفیدی اظهارداشت: توصیه می کنم در عزاداری‌های محرم شعارها و اهداف والای امام حسین (ع) مورد توجه قرار گیرد.

وی گفت: به طور قطع شور و شعور حسینی تاثیر بسزایی در ارتقای اخلاق و امیدبخشی در جامعه دارد و برگزار کنندگان مراسم نباید از این موضوع مهم غفلت کنند.