• تاریخ: 2016-02-16
  • شناسه خبر: 14816
  • 545 بازدید

آیا ماصلاخات توپاری تصمیم گیری را به خود مردم واگذار خواهد کرد ؟

ارکین نیوز – یکی از سوالات تکراری فعالان آق قلایی در روزهای گذشته این بوده است که بالاخره افراد جمع شده در گروه ماصلاخات توپاری چه زمانی و چگونه در مورد کاندیداهای باقی مانده در صحنه رقابت های حوزه انتخابیه مرکز اس ...

ارکین نیوز – یکی از سوالات تکراری فعالان آق قلایی در روزهای گذشته این بوده است که بالاخره افراد جمع شده در گروه ماصلاخات توپاری چه زمانی و چگونه در مورد کاندیداهای باقی مانده در صحنه رقابت های حوزه انتخابیه مرکز استان تصمیم گیری خواهند کرد ؟

این سوال در روزهای اخیر بارها در گروه مجازی عمران آق قلا به عنوان فضایی که مواضع و تصمیمات ماصلاخات توپاری در آنجا به تبادل نظر گذاشته می شود مطرح شده است .اما پاسخ روشنی به این پرسش داده نشده است .

بر خلاف این ابهام برخی از نظرات طرح شده در فضای گروه مذکور در روزهای اخیر موید این برداشت است که احتمالا گروه ماصلاخات توپاری در نظر ندارد اسم کاندید خاصی را به عنوان کاندید اصلح به مردم آق قلا اعلام نماید .شنیده های ما حاکی از این است که احتمالا این گروه تصمیم گیری نهایی در مورد کاندیداها را به خود مردم واگذار خواهد کرد .

در صورت صحت این برداشت بنظر می رسد این رویکرد به نوعی انتخاب بین گزینه بد و بدتر است .به عبارت ساده تر ماصلاخات توپاری با توجه به اینکه احتمال می داد اعلام فرد مد نظر برخی از اعضای شاخص این تشکل به مردم به عنوان گزینه اصلح باعث دو سقه شدن آراء مردم منطقه گردد و این گزینه بدتر در رابطه با انتخابات آق قلا بود؛ در نهایت سمت گزینه بد رفته و تصمیم گیری را به خود مردم واگذار می کند .

اما در این میان یک سوال بزرگتر بی جواب می ماند و آن این است که در صورت اتخاذ این تصمیم و واگذاری انتخاب نهایی به خود مردم فلسفه ایجاد ماصلاخات توپاری چه بود ؟

شاید بتوان در فضای روزهای بعد از انتخابات و فروکش کردن التهابات کنونی در این زمینه با دقت و ظرافت بیشتری بحث کرد .فعلا به همین اندازه بسنده می کنیم .
ترکمن سسی

  • آرمین - 2016-02-17 در 6:33 ب.ظ

    من قبلا یکی از موافقین این گروه ماصلاحات توپاری بودم ولی الان از این گروه متنفر هستم . گروه ماصلاحات توپاری با این کاری که انجام داد، برای آیندگان نیز خیانت بزرگی انجام داد.چونکه خروجی این گروه ، بعد ازاینهمه دوندگی ، مردم را سرگردان کردن و بردن سرچشمه و تشنه برگرداندن بود. دیگر نسلهای آینده هم به این سنت تن نمی دهند. چونکه پیامش پوچ و نتیجه اش عین حباب تو خالی بود…

  • قلیچ - 2016-02-17 در 10:43 ب.ظ

    واقعا برای ماصلاحات توپری متاسفم.با چه شعارهایی آمدند و در نتیجه این همه دومدگی چه شد. اینهمه دور زدند مزاحم این و آن شدند و جلسه گذاشتند. در اخر در دام عده ای فرصت طلب و از همه جا رانده شده افتادند. در آخرت جواب نامردی شان را خواهند داد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست