• تاریخ: 2015-09-09
  • شناسه خبر: 7980
  • 2,109 بازدید

آیا زحمات کعبه شیرمحمدلی به بار خواهدنشست؟!/نظرمسئولین درباره افزایش هفته های سوارکاری آق قلا

ارکین نیوز:تانی کاظمی پور-مسابقات کورس سوارکاری آق قلا با وقفه ای کوتاه جمعه این هفته در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار می شود. با توجه به اینکه تعداد ۴ هفته کورس از سوی فدارسیون سوارکاری کشور برای آق قلا در نظر گرفت ...

ارکین نیوز:تانی کاظمی پور-مسابقات کورس سوارکاری آق قلا با وقفه ای کوتاه جمعه این هفته در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار می شود.

با توجه به اینکه تعداد ۴ هفته کورس از سوی فدارسیون سوارکاری کشور برای آق قلا در نظر گرفته شده و درخواست افزایش به ۷هفته نیز از سوی اداره ورزش و جوانان شهرستان آق قلا به این فدراسیون ارسال شده،سوال علاقه مندان به اسب و اسبدوانی این است که با این افزایش موافقت می شود؟!

حکیم ایگدری دبیر هیات سوارکاری استان گلستان درباره افزایش هفته های کورس اسب دوانی آق قلا از ۴ به ۷ هفته گفت:برنامه ریزی ها از قبل انجام شده و مناسبت های محرم ،عاشورا و تاسوعای حسینی نیز در افزایش کورس ها محدودیت ایجاد می کند و فدراسیون نیز همه جوانب را می سنجد وبه ما نتیجه را اعلام خواهد کرد.
img509c09bde2b15

فریدون یلقی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آق قلا نیز ذر این باره گفت:با توجه به مکاتبه ای که توسط اداره ورزش و جوانان آق قلا با هماهنگی فرمانداری این شهرستان با فدراسیون سوارکاری داشتیم،احتمال اینکه با این درخواست موافقت شود زیاد است.
Golestanema11
دکتر شیرمحمدلی رییس شورای اسلامی شهر آق قلا و عضوهیات ریسه سوارکاری شهرستان آق قلا نیز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوز افزود:با توجه به اینکه روند آماده سازی پیست مجموعه سوارکاری و روند نگهداری نهالهای کاشته شده در این مجموعه به خوبی به پایان رسیده و دیگر نواقص ابلاغی فدراسیون رفع شده،به نظر بنده با این درخواست موافقت خواهد شد.
IMG_8614
کعبه شیرمحمدلی رییس هیات سوارکاری شهرستان آق قلا نیز گفت:انشاا.. زحمات مسئولین و کسانی که در این مجموعه سوارکاری زحمت کشیدند به بار خواهد نشست و ما شاهد افزایش کورس سوارکاری آق قلا از ۴به ۷ هفته باشیم.
1 (2)

  • خداوردی طعنه - 2015-09-10 در 11:03 ق.ظ

    ماعلاقمندان به رشته سوارکاری آنهم دربخش ((کورس)) امیدواریم بازحمات فراوانی که برای این پیست .گارد ریل پیست ومجموعه سوارکاری از طرف رئیس هیت زحمت کش سوارکاری شهرستان وهمکارانشان وپیگیریهایی که از طرف رئیس اداره ورزش وجوانان واراده مصمم فرماندار شهرمان برای افزایش تعداد هفته های برگزاری مسابقات است ،این اتفاق با مساعدت فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران ومعاونت اسبدوانی آن فدراسیون صورت گیرد//انشاالله//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست