• تاریخ: 2019-08-06
  • شناسه خبر: 28848
  • 54 بازدید

آغاز عملیات اجرایی منطقه گردشگری خالدنبی

ارکین نیوز-مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان کفت: کار ساماندهی و تکمیل زیر ساخت‌های گردشگری منطقه نمونه گردشگری خالد نبی آغاز شد. ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ...

ارکین نیوز-مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان کفت: کار ساماندهی و تکمیل زیر ساخت‌های گردشگری منطقه نمونه گردشگری خالد نبی آغاز شد.

ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت: ۵۰۰ میلیون تومان برای مرحله اول اجرای این طرح که شامل هموار کردن و خاکریزی در محوطه کمپینگ در حدود ۶ هزار متر مکعب است اختصاص یافت.

ابراهیم کریمی افزود: سال آینده نیز برای ادامه اجرای این طرح و تکمیل زیرساخت‌های گردشگری این منطقه ۱۵ میلیارد ریال پیش بینی شده است.

گورستان خالدنبی محوطه باستانی وسیع در شهرستان کلاله و از جاذبه‌های دیدنی استان گلستان است که یک سمت آن شامل بقعه خالدنبی و چوپان آتا و سمت دیگر آن نیز شامل قبرستان باستانی با سنگ قبر‌های عجیب و غیرمعمول است. این محوطه باستانی رو به تپه‌های ماهوری قرار دارد که به هزار دره مشهوره است/ باشگاه خبرنگاران

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست