• تاریخ: 2018-07-25
  • شناسه خبر: 26735
  • 185 بازدید

آغاز طرح بیمه تکمیلی رایگان رانندگان حمل و نقل جاده‌ای کالا در استان گلستان

ارکین نیوز-مدیرکل راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای گلستان گفت: طرح بیمه تکمیلی رایگان حدود ۱۲ هزار نفر از رانندگان حمل و نقل جاده‌ای کالا در استان گلستان آغاز شد. مهدی میقانی اظهار داشت: طرح ثبت‌نام بیمه تکمیلی درمان، عمر و ...

ارکین نیوز-مدیرکل راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای گلستان گفت: طرح بیمه تکمیلی رایگان حدود ۱۲ هزار نفر از رانندگان حمل و نقل جاده‌ای کالا در استان گلستان آغاز شد.

مهدی میقانی اظهار داشت: طرح ثبت‌نام بیمه تکمیلی درمان، عمر و حوادث حدود ۱۲ هزار راننده شاغل در بخش حمل و نقل جاده‌ای کالا و همسران آنها در استان گلستان از اول مرداد تا ۱۵ مرداد ماه همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

وی افزود: رانندگان شاغل در بخش حمل و نقل کالا با مراجعه به مراکز ارائه کارت هوشمند رانندگان، مستقر در تشکل‌های صنفی کارگری بخش حمل و نقل جاده‌ای استان و ارائه اطلاعات مورد نیاز اعم از اصل و کپی کارت هوشمند، اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی خود و همسر و شماره شبای حساب بانکی، می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند.

مدیرکل راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای گلستان با بیان اینکه طرح بیمه تکمیلی درمان، عمر و حوادث رانندگان با هدف بهبود وضعیت رفاهی و حمایت‌های اجتماعی رانندگان در ۲ مرحله و بدون پرداخت هزینه و رایگان، اجرایی می‌شود، افزود: در مرحله نخست، رانندگان و همسران آنها و در مرحله بعد، همه اعضای خانواده آنها تحت پوشش قرار می‌گیرند.

وی درباره زمان اجرایی شدن بیمه تکمیلی رانندگان تصریح‌کرد: زمان آغاز قرارداد از تاریخ ۱۵ مرداد ماه است و رانندگان پس از اتمام دوره ۱۵ روزه ثبت نام و بارگذاری آن در سامانه رانندگان می‌توانند از مزایای این طرح بهره ببرند/ روابط عمومی راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست