• تاریخ: 2015-10-31
  • شناسه خبر: 9943
  • 435 بازدید

آغاز تمرینات نماینده آق قلا برای حضور در لیگ دسته اول والیبال

ارکین نیوز – رئیس هیئت والیبال استان گلستان از آغاز تمرینات نماینده آق قلا برای حضور در رقابت های لیگ دسته اول والیبال کشور خبر داد. علیرضا نورانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تمرینات این تیم از امروز شنبه زی ...

ارکین نیوز – رئیس هیئت والیبال استان گلستان از آغاز تمرینات نماینده آق قلا برای حضور در رقابت های لیگ دسته اول والیبال کشور خبر داد.

علیرضا نورانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تمرینات این تیم از امروز شنبه زیر نظر ابراهیم سن سبیلی آغاز می شود و برخی بازیکنان بومی نیز برای تست گیری به تمرین می آیند.

وی افزود: سعی بر این است تا از والیبالیست های شایسته گلستانی که بیرون مانده اند در این تیم استفاده شود و شاهد موفقیت نماینده آق قلا در لیگ دسته اول والیبال کشور باشیم.

وی با بیان اینکه نماینده آق قلا با نام ترکمن صحرا در رقابت ها شرکت خواهد کرد، گفت: قرار است هزینه های این تیم با کمک های مردمی و همت خیرین شهرستان آق قلا تامین شود.

رئیس هیئت والیبال گلستان در خصوص نحوه برگزاری رقابت های لیگ دسته اول والیبال کشور یادآور شد: مرحله مقدماتی این مسابقات در چهار گروه پنج تیمی از هفته سوم آبان آغاز می شود که نماینده آق قلا به همراه تیم های شهرداری ساری، کاله جوان مازندران، سفیر گیلان و نماینده بابلسر در گروه چهارم قرار دارد.

نورانی تصریح کرد: مرحله مقدماتی به صورت رفت و برگشت برگزار می شود و چهار تیم برتر هر گروه راهی مرحله دوم خواهند شد تا به صورت ضربدری با یکدیگر دیدار کنند و چهره هشت تیم راه یافته به مرحله پلی آف مشخص شود.
مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست