• تاریخ: 2019-08-06
  • شناسه خبر: 28864
  • 90 بازدید

آسفالت چهار هزار و ۶۰۰ متر مربع از معابر روستای قربان آباد بخش مرکزی آق قلا با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان

ارکین نیوز-“امیر شیر توماج”از آسفالت چهار هزار و ۶۰۰ متر مربع از معابر روستای قربان آباد بخش مرکزی شهرستان آق قلا خبر داد. ظهر امروز سه شنبه پانزدهم مرداد ماه،”امیر شیر توماج”فرماندار به همراهR ...

ارکین نیوز-“امیر شیر توماج”از آسفالت چهار هزار و ۶۰۰ متر مربع از معابر روستای قربان آباد بخش مرکزی شهرستان آق قلا خبر داد.

ظهر امروز سه شنبه پانزدهم مرداد ماه،”امیر شیر توماج”فرماندار به همراه”اسمعیل آرخی”بخشدار مرکزی از عملیات پروژه آسفالت خیابان ورودی اول روستای قربان آباد شهرستان آق قلا بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امیر شیر توماج”در پایان این بازدید در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیمای گلستان،اظهار کرد:در این مرحله از آسفالت که با مشارکت دهیاری روستای قربان آباد انجام شده است،چهار هزار و ۶۰۰ متر مربع و ۷۰۰ متر طول،اجرای کانیو با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان آسفالت ریزی انجام شده است که از اعتبار فوق ۵۰ میلیون تومان از محل مشارکت دهیاری و مابقی آن از محل اعتبارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هزینه شده است.

فرماندار شهرستان آق قلا انجام پروژه های عمرانی و مشارکت های مردمی در تسریع این پروژه ها همچون آسفالت خیابان و معابر روستاها در ماندگاری روستائیان و جلوگیری از مهاجرت آنها به شهرها را بسیار تاثیر گذار خواند و افزود:تمام تلاش خود را در جهت تامین خواسته های مردم و خدمات رسانی در راستای تحقق اهداف دولت دوازدهم در شهرستان بکار خواهیم بست.

“توماج”خدمت بی منت و ارائه خدمات مطلوب به مردم را سرلوحه دولتمردان”تدبیر و امید”مورد تاکید قرار داد و در خاتمه این مصاحبه تصریح کرد:مردم در نظام اسلامی همواره پشتوانه واقعی مسئولین در پیشبرد امور بوده اند.تکریم و خدمت به این مردم یک وظیفه شرعی و قانونی است.مشارکت مردم در تحقق برنامه ها برای سازندگی و توسعه شهرستان یک موضوع مهم است که موجب دلگرمی مسئولین در جهت خدمت هر چه یشتر به مردم می گردد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست