• تاریخ: 2018-01-01
  • شناسه خبر: 24971
  • 199 بازدید

آزمون در آستانه کسب عنوان مرد سال آسیا

ارکین نیوز-تا چند روز آینده بهترین بازیکن سال آسیا در سال ۲۰۱۷ این بار از دید روزنامه نگاران و نویسندگان با مشارکت شبکه تلویزیونی چین از بین پنج کاندیدای نهایی انتخاب می شود. شبکه تیتان اسپورت چین با همکاری و مشارکت فاکس ...

ارکین نیوز-تا چند روز آینده بهترین بازیکن سال آسیا در سال ۲۰۱۷ این بار از دید روزنامه نگاران و نویسندگان با مشارکت شبکه تلویزیونی چین از بین پنج کاندیدای نهایی انتخاب می شود.

شبکه تیتان اسپورت چین با همکاری و مشارکت فاکس اسپورت آسیا تا روز پنجم ژانویه ۲۰۱۸ (۱۶ دی ماه ۹۶) بهترین بازیکن سال آسیا را از بین ۵ نامزد نهایی که از دید روزنامه نگاران در فهرست اصلی قرار گرفتند را انتخاب و معرفی خواهد کرد.

در فهرست نهایی نامزدهای انتخاب مرد سال آسیا در سال ۲۰۱۷ نام یکی از ستاره های جوان ایران نیز دیده می شود. سردار آزمون مهاجم اول ایران و باشگاه روبین کازان روسیه بازیکنی است که شرکت کنندگان در این نظرسنجی نامش را در بین چهار بازیکن دیگر قرار دادند تا این شانس را داشته باشد که به افتخار بزرگی برسد.

علاوه بر ستاره ایرانی نام چهار بازیکن دیگر همچون سون هیونگ مین (کره جنوبی) از باشگاه تاتنهام انگلیس، عمر الخریبین (سوریه) از باشگاه الهلال عربستان، پائولینیو(برزیل) ستاره سابق باشگاه گوانگ ژو چین و کنونی بارسلونا در کنار رافائل داسیلوا (برزیل) از باشگاه اوراواردز ژاپن نیز در فهرست نهایی انتخاب مرد سال آسیا توسط شبکه تلویزیونی تیتان اسپورت چین و فاکس اسپورت آسیا دیده می شود.

بنا به اعلام قبلی قرار است مرد سال آسیا در ویژه برنامه ای در این شبکه تلویزیونی روز پنجم ژانویه در چین انتخاب و رسما معرفی شود از همین رو باید منتظر ماند و دید رقابت سردار آزمون با چهار رقیب سرشناسی که در این فهرست دیده می شود در نهایت به کجا ختم خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست