• تاریخ: 2018-10-09
  • شناسه خبر: 27178
  • 180 بازدید

آرش وکیلی: مسئولین ورزشی به دغدغه های ملی پوشان والیبال ساحلی رسیدگی کنند

ارکین نیوز:ملی پوش والیبال ساحلی کشور با تاکید اینکه مسئولین ورزشی به دغدغه های والیبالیست های ساحلی توجه ویژه ای داشته باشند، گفت:سطح مسابقات والیبال ساحلی جهانی بندرترکمن با توجه به حضور تیم های خارجی و داخلی از کیفیت ...

ارکین نیوز:ملی پوش والیبال ساحلی کشور با تاکید اینکه مسئولین ورزشی به دغدغه های والیبالیست های ساحلی توجه ویژه ای داشته باشند، گفت:سطح مسابقات والیبال ساحلی جهانی بندرترکمن با توجه به حضور تیم های خارجی و داخلی از کیفیت خوبی برخوردار بود.

آرش وکیلی با اشاره به اینکه تیم های حاضر در این مسابقات ازآمادگی خوبی برخوردار بودند، افزود: تیم های شرکت کننده خارجی رضایت کامل از نحوه برگزاری ، مهمان نوازی وحضور و تشویق تماشگران داشتند.

وی با بیان اینکه فقط چهار،پنج تیم خارجی از این مسابقات استقبال کردند ،یاد آور شد:بعلت تداخل برنامه کاری تیم های خارجی، حضور آنها در این مسابقات کم بوده که در سالهای آینده افزایش خواهد داشت.

نایب قهرمان والیبال ساحلی آسیا خاطر نشان کرد:از تیم های خارجی که در تور تک ستاره بندر ترکمن شرکت کرده بودند غیر از تیم جمهوری چک با دیگر تیم درمیادین مختلف مسابقه دادم.

وکیلی با اشاره به اینکه تورتک ستاره برای اولین بار در گلستان برگزار شده،افزود:انتظار ما از حضور تیم های خارجی بیشتر بوده ولی سطح برگزاری این مسابقات رضایت تیم های شرکت کننده را به همراه داشت.

وی در پایان از مسئولین ورزشی انتظار داشت که با توجه به اینکه همه ملی پوشان این رشته از استان هستند و مدال های رنگارنگی کسب کردند به مشکلات شغلی و دغدغه مالی ملی پوشان والیبال ساحلی رسیدگی نمایند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست