• تاریخ: 2020-07-13
  • شناسه خبر: 29912
  • 256 بازدید

آرش وکیلی:بعلت شیوع کرونا برنامه جدید برای والیبال ساحلی اعلام نشده است

🏖ارکین نیوز-آرش وکیلی ملی پوش باتجربه والیبال ساحلی ایران به البرز ورزشی می گوید: هنوز هیچ برنامه ای اعلام نشده و قرار بود مسابقات قهرمانی کشور را برگزار کنند که آنهم به واسطه شیوع کرونا کنسل شد. ساحلی باز برجسته ...

🏖ارکین نیوز-آرش وکیلی ملی پوش باتجربه والیبال ساحلی ایران به البرز ورزشی می گوید: هنوز هیچ برنامه ای اعلام نشده و قرار بود مسابقات قهرمانی کشور را برگزار کنند که آنهم به واسطه شیوع کرونا کنسل شد.

ساحلی باز برجسته اهل شهر والیبال خیز آق قلا در استان گلستان می افزاید: والیبال ساحلی ما یک رئیس قوی و با نفوذ می خواهد، متاسفانه آقای نادر انصاری هم سرپرست موقت ساحلی به سازمان لیگ فدراسیون پیوست و ما الان فردی نداریم که دنبال کارهای ساحلی باشد و درست نیست که بلاتکلیف بمانیم.

وکیلی که سال پیش به اتفاق بهمن سالمی در مسابقات جهانی آلمان شرکت کرده بودند، می گوید: در آن مسابقه از مرحله اول صعود کردیم و در دور دوم به ایتالیا باختیم و از دور رقابتها بیرون رفتیم ولی با گذشت حدود دو سال از آن مسابقات هنوز موفق نشده ایم جوایز خودمان را که برای دو نفر هفت هزار فرانک بود بگیریم، به فدراسیون والیبال هم مراجعه کرده ایم اما ظاهرا بحث تحریم شامل حال جوایز ما شده است در صورتی که فدراسیون های بین المللی ورزش نباید درگیر سیاست باشند.

صحبت های ساحلی باز ملی پوش استان گلستان در شرایطی است که این ورزش فقط در استان یاد شده رونق بسزا دارد و گیلانی ها که از پیشگامان اصلی این ورزش بوده اند کم کم دچار دلسردی شده اند. والیبال ساحلی می تواند همانند والیبال سالنی افتخارآفرین باشد و این را با کسب چند قهرمانی در سالهای اخیر به اثبات رسانده اند.