• تاریخ: 2018-12-25
  • شناسه خبر: 27649
  • 127 بازدید

آذری:استقبال کم مسافران تنها علت تعطیلی فرودگاه کلاله است

ارکین نیوز-مدیرکل فرودگاه های گلستان با تاکید بر اینکه فرودگاه کلاله دارای همه زیرساخت‌های لازم را برای برقراری پروازها دارد، گفت: تنها علت توقف پروازهای این فرودگاه استقبال کم‌مسافران بوده است. رامین آذری صبح امروز در ج ...

ارکین نیوز-مدیرکل فرودگاه های گلستان با تاکید بر اینکه فرودگاه کلاله دارای همه زیرساخت‌های لازم را برای برقراری پروازها دارد، گفت: تنها علت توقف پروازهای این فرودگاه استقبال کم‌مسافران بوده است.

رامین آذری صبح امروز در جمع خبرنگاران درباره تعطیلی دوباره فرودگاه کلاله اظهارداشت: در ۲ سال گذشته در ۳ مرحله پرواز در فرودگاه کلاله برقرار شده که ۲ مرحله نخست توسط شرکت هواپیمایی پویا و آخری نیز از فروردین تا هفتم آبان امسال توسط هواپیماهای ATR ایران ایر بوده است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان با اشاره به حمایت‌های شهرام کوسه‌غراوی، نماینده مردم مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه در مجلس شورای اسلامی از برقراری پروازهای فرودگاه کلاله، افزود: در بازه زمانی ۶ ماه برقراری پروازهای ATR میانگین استقبال مسافران کمتر از ۲۰ درصد ظرفیت صندلی‌ها بوده و حتی در برخی روزها تنها یک یا ۲ مسافر داشته که سبب لغو پرواز شده است.

وی با تاکید بر اینکه فرودگاه کلاله یکی از زیرساخت‌های حمل و نقلی مهم استان گلستان و کاملا عملیاتی است، گفت: این فرودگاه توانسته در خاموش کردن بحران آتش‌سوزی جنگل گلستان و نیز انجام پروازهای تفریحی و دوره‌های چتربازی نقش موثری ایفا کند. اداره کل فرودگاه های گلستان و نماینده مردم مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه نیز پیگیر برقراری پروازها برای تامین آسایش اهالی کلاله است.

آذری همچنین از برنامه‌ریزی برای برقراری پرواز در مسیر زاهدان- کلاله خبر داد و افزود: برای تحقق این امر نیازمند برطرف کردن مشکل سوخت‌رسانی هستیم که در این زمینه رایزنی‌هایی با نماینده شرکت پخش فراآورده‌های نفتی شده تا یک خودروی سوخت‌رسان ۸۰۰۰ لیتری به این امر اختصاص یابد/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست