• تاریخ: 2019-02-17
  • شناسه خبر: 28164
  • 116 بازدید

آخوند میرزاعلی: جنایت دشمنان در زاهدان با هدف انتقام از حضور مقتدرانه ملت در ۲۲ بهمن بود

ارکین نیوز-دشمنان، خروش ملت در یوم‌الله ۲۲ بهمن را تحمل نکردند و این جنایت در پی انتقام از حضور مقتدرانه و دشمن‌شکنانه ملت در راهپیمایی، با هدایت مزدوران سرویس‌های اطلاعاتی استکبار و عوامل فریب‌خورده آن‌ها طراحی‌ شده است ...

ارکین نیوز-دشمنان، خروش ملت در یوم‌الله ۲۲ بهمن را تحمل نکردند و این جنایت در پی انتقام از حضور مقتدرانه و دشمن‌شکنانه ملت در راهپیمایی، با هدایت مزدوران سرویس‌های اطلاعاتی استکبار و عوامل فریب‌خورده آن‌ها طراحی‌ شده است.

عبدالحی آخوند میرزاعلی در واکنش به خبر عملیات تروریستی در زاهدان اظهارداشت: خبر انفجار در نزدیکی اتوبوس حامل حافظان مرزهای وطن از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران که منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از کارکنان سپاه شد، سبب تأسف و تألم شدید شد.

وی افزود: افرادی که به شهادت رسیدند خدمتگزار نظام و مدافع شرف و پاسدار عزت ایران اسلامی بودند و جان و همه هستی خود را فدای اسلام و میهن عزیز کردند.

آخوند میرزاعلی بیان کرد: دشمنان، خروش ملت در یوم‌الله ۲۲ بهمن را تحمل نکردند و این جنایت در پی انتقام از حضور مقتدرانه و دشمن‌شکنانه ملت در راهپیمایی، با هدایت مزدوران سرویس‌های اطلاعاتی استکبار و عوامل فریب‌خورده آن‌ها طراحی‌ شده است.

مشاور استاندار در امور اهل سنت استان گلستان با محکوم کردن این حادثه تروریستی گفت: بازماندگان شهدای این حادثۀ تلخ و ناگوار ما را در غم خود شریک بدانند. از بارگاه ایزد منان برای این شهدا مغفرت‌تامه و ترفیع درجات و برای عزیزانشان اجر و صبر و همچنین برای مجروحان شفای عاجل مسألت دارم.

وی با بیان اینکه امروز بر همگان آشکار شده چنین اقدامات پلیدی تنها به پشتوانه استکبار جهانی طراحی و اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد: مردم ما با تقویت وحدت و انسجام خود این دشمنان قسم خورده را ناکام خواهند گذاشت/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست