• تاریخ: 2016-06-19
  • شناسه خبر: 18692
  • 636 بازدید

آخرین خبر ها از شنیده های انتخاب شهردار جدید گنبد

ارکین نیوز-بعد از استیضاح شهردار گنبد و انتخاب سرپرست شهرداری گنبد گمانه زنی ها برای انتخاب شهرداری در بین فعالین انتخاباتی گنبد بالا گرفت. شورای شهر گنبد که متشکل از ۱۱ عضو میباشد دو رویکرد برای انتخاب شهردار پیش روی خو ...

ارکین نیوز-بعد از استیضاح شهردار گنبد و انتخاب سرپرست شهرداری گنبد گمانه زنی ها برای انتخاب شهرداری در بین فعالین انتخاباتی گنبد بالا گرفت. شورای شهر گنبد که متشکل از ۱۱ عضو میباشد دو رویکرد برای انتخاب شهردار پیش روی خود قرار داده است.

اولین رویکرد انتخاب شهردار از مجموعه شهرداری است که این گزینه با مخالفت شدید یاشولیها و جمعی از فعالین انتخاباتی گنبد مواجه شده است در صورت انتخاب از کارکنان شهرداری دو گزینه قورچایی سرپرست فعلی و میرزاعلی روی میز اعضای شورا قرار دارد .

اما رویکرد دوم انتخاب شهردار از بیرون مجموعه شهرداری است که این رویکرد در بین فعالین سیاسی گنبد موافقان بسیار زیادی دارد. در صورت انتخاب رویکرد دوم گزینه هایی همچون نورمحمد جعفری، حکیم گلدی زاده ، دایان ایگدری ، طعنه گنبدی و بهزاد نجفی ظاهرا از شانس بیشتری برخوردار هستند.

به هر حال انتخاب شهردار با رای ۱۱ عضو شورای شهر گنبد صورت خواهد گرفت و هنوز مشخص نیست که رویکرد اول را به پیش خواهند برد و یا رویکرد دوم ؟

ولی تا این لحظه شنیده ها حاکی از این است که ۴ عضو شورا به نام های علی پورمندی ، حاج ستار تاتار ، شریف نافعی و مهندس غراوی خواستار انتخاب شهردار از بیرون از مجموعه شهرداری می باشند و در مقابل ۷ عضو شورا با محوریت امینی و شیرمحمدلی خواستار انتخاب شهردار از خود مجموعه شهرداری می باشند.

حال اگر این شنیده ها واقعیت داشته باشد باید جست که این ۷ عضو شورا چه هدف یا اهدافی از انتخاب شهردار قورچایی یا میرزاعلی خواهند داشت!!؟
اولکامیز- حاجی قربان طریک

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست