• تاریخ: 2018-06-09
  • شناسه خبر: 26366
  • 139 بازدید

آبگرفتگی و سیلاب در استان گلستان پیش بینی می‌شود

ارکین نیوز-معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان گفت: با نفوذ سامانه بارشی به استان گلستان، دمای هوا در استان از بامداد فردا کاهش یافته و احتمال بارش‌های نقطه‌ای و احتمال وقوع سیلاب وجود دارد. محمدرضا رحمان‌نیا در ...

ارکین نیوز-معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان گفت: با نفوذ سامانه بارشی به استان گلستان، دمای هوا در استان از بامداد فردا کاهش یافته و احتمال بارش‌های نقطه‌ای و احتمال وقوع سیلاب وجود دارد.

محمدرضا رحمان‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان با اشاره به ورود سامانه سرد و ناپایدار به استان اظهار داشت: با توجه به خروجی مدل‌ها و نقشه‌های پیش یابی و پیش بینی تغییرات قابل توجه جوی در روزهای آینده جلسه اضطراری پیش آگاهی و کمیته بحران هواشناسی استان برگزار شد.

وی افزود: با نفوذ سامانه بارشی به استان گلستان، دمای هوا در استان از بامداد فردا کاهش یافته و همراه با رشد ابرهای جوششی، رگبار باران، وزش باد و رعدوبرق و آبگرفتگی معابر خواهد بود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان تصریح کرد: این روند تا روز چهارشنبه هفته آینده در استان ادامه دارد و در اوقات بعدازظهر و شب در ارتفاعات جنوب و جنوب غرب استان بارندگی شدت بیشتری داشته و به سبب بارش‌های نقطه‌ای احتمال وقوع سیلاب دور از انتظار نیست.

رحمان‌نیا اظهار کرد: مدیریت بحران استان،هلال احمر و مردم استان باید آمادگی لازم را برای بارش های رگباری را در این مدت داشته باشند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست