• تاریخ: 2018-05-11
  • شناسه خبر: 26106
  • 389 بازدید

۶۱ اسب در هفته دهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس رقابت کردند

ارکین نیوز-هفته دهم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس عصر روز پنجشنبه با حضور انبوه مشتاقان ورزش اصیل منطقه، در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. این هفته از مسابقات با شرکت ۶۱ راس اسب در هفت دور مختلف به مسافت ...

ارکین نیوز-هفته دهم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس عصر روز پنجشنبه با حضور انبوه مشتاقان ورزش اصیل منطقه، در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

این هفته از مسابقات با شرکت ۶۱ راس اسب در هفت دور مختلف به مسافت ۱۰۰۰ و ۱۷۰۰ متر برگزار شد و در کورس نخست که مخصوص اسب های ترکمن سه تا پنج ساله صفر تا ۶ امتیاز بود، اسب استاربوی اول شد و اسب های سورنا بارانی و سیلور استار خجم دوم و سوم شدند.
اسب های تروبرد دو ساله مبتدی در کورس دوم رقابت کردند که در پایان اسب تونیکس زودتر از خط پایان
گذشت و در پی اسب های گلدبلک و هیراد عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.
اسب سامرسا قهرمان دور سوم مسابقات در میان اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۳۶ تا ۴۶ امتیاز شد، اسب طاهاهورس دوم شد و ماکان به عنوان سومی این دور بسنده کرد.
مشتاقان ورزش اسبدوانی در دور چهارم هفته دهم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس شاهد رقابت اسب های تروبرد سه تا پنج ساله ۳۶ تا ۴۸ امتیاز بودند که در ان اسب های آرس ، لیدی هج و جنی وان به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
در دور پنجم، رقابت اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز برگزار شد که در انتها اسب داگلاس مقام قهرمانی را از آن خود کرد و اسب های فرسام ۲ و بادیگارد به ترتیب دوم و سوم شدند.
اسب های گل نسیم، گلدبوی و ایلیا به ترتیب عناوین اول تا سوم دور ششم این هفته از مسابقات در میان اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز را کسب کردند
در آخرین دور این هفته از مسابقات که در گروه اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۲ تا ۶ امتیاز برگزار شد، اسب کورلین عنوان نخست را کسب کرد و اسب های بایرام خان و طوفنده کالیفورنیا کروم دوم و سوم شدند.
در پایان این مسابقات مبلغ ۹۰۴ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت.
به گزارش ایرنا و بر اساس برنامه ریزی انجام شده از سوی هیات سوارکاری گنبدکاووس فردا (جمعه) آخرین هفته مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس موسوم به هفته قهرمانی برگزار و پرونده این مسابقات بسته می شود/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست