• تاریخ: 2018-08-13
  • شناسه خبر: 26844
  • 379 بازدید

۴ پروژه ورزشی ‌هفته دولت امسال در استان گلستان افتتاح می‌شود

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان از افتتاح ۴ پروژه محوری در حوزه ورزش استان خبر داد و گفت: این پروژه‌ها در هفته دولت امسال به بهره‌برداری خواهد رسید. به گزارش روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان گلستان، بهمن ط ...

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان از افتتاح ۴ پروژه محوری در حوزه ورزش استان خبر داد و گفت: این پروژه‌ها در هفته دولت امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان گلستان، بهمن طیبی درباره افتتاح پروژه‌های این اداره‌کل که در هفته دولت افتتاح می‌شود اظهار داشت: ۴ پروژه سالن ورزشی در روستاهای استان در هفته دولت امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: سالن ورزشی روستایی قرن‌آباد گرگان، سالن ورزشی روستایی امیرآباد گرگان، احداث سالن ورزشی نصرآباد گرگان و سالن ورزشی روستای حکیم‌آباد علی‌آباد کتول سالن‌هایی است که در هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان تصریح کرد: مجموع اعتبار هزینه شده برای افتتاح این پروژه‌ها ۳۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال است که سه هزار و ۵۰۶ خانوار از این پروژه‌ها بهره‌مند خواهند شد.

طیبی گفت: همه تلاش ما تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در استان است و در تلاشیم با کمک وزارت ورزش و شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی پروژه‌های نیمه‌تمام استان را با سرعت بیشتر به پایان برسانیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست