• تاریخ: 2021-02-12
  • شناسه خبر: 30827
  • 645 بازدید

۱۲ خانه ورزش روستایی در استان گلستان افتتاح شد

ارکین نیوز- آئین افتتاحیه متمرکز ۱۲ خانه روستایی استان گلستان به مناسبت دهه مبارک فجر بعدازظهر امروز با حضور قمری مدیرکل امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان، مکتبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و دیگر مسئو ...

ارکین نیوز- آئین افتتاحیه متمرکز ۱۲ خانه روستایی استان گلستان به مناسبت دهه مبارک فجر بعدازظهر امروز با حضور قمری مدیرکل امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان، مکتبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی در مجموعه ورزشی شهدای گلستان برگزار شد.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان گلستان در این مراسم گفت: این ۱۲ خانه ورزش روستایی با اعتبار ۱۲۰ میلیون تومان از اعتبارات وزارت ورزش و جوانان و ستاد مبارزه با مواد مخدر در استان گلستان افتتاح شد.

رضا محمدخانی افزود: این خانه‌های ورزش روستایی در مناطق مختلف گلستان به صورت متوازن قرار دارند تا شاهد توسعه ورزش در روستاهای استان باشیم.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان گلستان ادامه داد: در هفته دولت امسال هم ۲۳ خانه ورزش روستایی در گلستان افتتاح شد تا تعداد خانه‌های ورزش روستایی استان در سال جاری به ۳۵ برسد.

وی یادآور شد: ۱۵۷ خانه ورزش روستایی در گلستان وجود دارد و ۱۷٫۵ درصد روستاهای استان گلستان به خانه ورزش مجهز هستند/تسنیم