• تاریخ: 2016-06-24
  • شناسه خبر: 18849
  • 524 بازدید

گنبدکاووس قهرمان رقابت های استانی والیبال جام رمضان

ارکین نیوز- رقابت های والیبال چهار جانبه جام رمضان گلستان که با حضور ملی پوشان اسبق استان در بندرترکمن در حال برگزاری بود با قهرمانی تیم گنبدکاووس به پایان رسید. مسوول روابط عمومی ورزش وجوانان بندرترکمن روز جمعه به خبرنگ ...

ارکین نیوز- رقابت های والیبال چهار جانبه جام رمضان گلستان که با حضور ملی پوشان اسبق استان در بندرترکمن در حال برگزاری بود با قهرمانی تیم گنبدکاووس به پایان رسید.

مسوول روابط عمومی ورزش وجوانان بندرترکمن روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: در پایان این رقابت ها جایزه ۲۵ میلیون ریالی این بازی ها به کاپیتان گنبد اهدا شد.
علی روشن شمال افزود: مسابقات والیبال ۴ جانبه جام رمضان از شامگاه سه شنبه اول تیرماه آغاز شده بود.
به گفته وی، تیم های بندرترکمن، گرگان، گنبدکاووس و آق قلا در این دوره در حضور گسترده تماشاگران و جمعی از مسوولان در سالن ورزشی امام رضا (ع) این شهرستان به مصاف هم رفتند.
روشن شمال با بیان این که تیم های گنبدکاووس و بندرترکمن دیدار نهایی این رقابت ها برگزار کردند، افزود: این بازی تحت الشعاع حضور ادریس دانشفر ،میکائیل تاجر ملی پوشان اسبق تیم والیبال جمهوری اسلامی ایران بود و بازی بسیار جذاب و تماشاگر پسندی از سوی هر دو تیم به نمایش گذاشته شد.
در این دیدار گنبدی ها با حساب سه بر یک پیروز و جایزه دو میلیون و پانصد هزار تومانی این رقابت ها را از آن خود کردند.
ترکیب تیم گنبد را در بازی شب گذشته میکائیل تاجر ،امین حسن زاده ،سخی عیدی ،حمید چوگان ،امیر احمدی تشکیل می دادند که توانستند بر ترکیب تیم بندرترکمن که شامل رضا محبی ،ادریس دانشفر ،متین تعاونی ،هادی نیازی ،حکیم آرخی می شد ،غلبه کنند.
حدود یک هزار نفر از علاقه مندان به والیبال این مسابقات را تماشا کردند.
گلستان یکی از قطب های والیبال کشور محسوب می شود که بازیکنان بزرگی همچون عظیم جزیده، غیاث الدین صحنه، بای‏محمد دوجی، خلیل آزمون، حبیب کوزه‏لی، مجید آزمون، ادریس دانشفر ،میکائیل تاجر و فرهاد قائمی از نامداران این عرصه در گلستان و کشور هستند که افتخار و سابقه پوشیدن تیم ملی را دارند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست