• تاریخ: 2018-05-11
  • شناسه خبر: 26116
  • 293 بازدید

گلستانی‌ها قهرمان مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور شدند

ارکین نیوز-رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آستارا گفت: تیم «سرخابی» گلستان با غلیه بر تیم «احیای سلامت» تهران قهرمان مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور در طرح سالم‌سازی سفیر امید شهرستان آستارا شد. وحید خاصی‌پور عصر امر ...

ارکین نیوز-رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آستارا گفت: تیم «سرخابی» گلستان با غلیه بر تیم «احیای سلامت» تهران قهرمان مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور در طرح سالم‌سازی سفیر امید شهرستان آستارا شد.

وحید خاصی‌پور عصر امروز در مراسم اختتامیه مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور در طرح سالم‌سازی سفیر امید این شهرستان اظهار کرد: این مسابقات تحت‌عنوان «یادواره شهدای کارگر» به مدت دو روز با حضور هشت تیم در قالب دو گروه چهار تیمی برگزار شد.

وی تعداد شرکت‌کنندگان در مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور را ۱۶ ورزشکار از استان‌های گیلان، قزوین، تهران، کرمان، خوزستان، لرستان و اردبیل عنوان کرد و گفت: تیم‌های «سرخابی» گلستان، «احیای سلامت» تهران و «املاک پیمان» چابکسر با غلبه بر حریفان خود به ترتیب در جایگاه‌های اول، دوم و سوم قرار گرفتند.

به‌گفته رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آستارا در دوره گذشته مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور که در بندر خمیر استان هرمزگان برگزار شده بود تیم‌های سیمان هرمزگان، بتای هرمزگان و سرخابی گلستان با غلبه بر حریفان خود به ترتیب در جایگاه‌های اول، دوم و سوم قرار گرفتند/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست