• تاریخ: 2015-11-26
  • شناسه خبر: 11035
  • 1,149 بازدید

گزارش ایرنا از مغلوب شدن تیم آق قلا در گام نخست

ارکین نیوز – تیم والیبال ترکمن آق قلا در گام نخست خود در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور مغلوب میهمانش سازمان عمران شهرداری ساری شد. به گزارش ایرنا در این دیدار که از هفته دوم رقابت های والیبال لیگ دسته اول ...

ارکین نیوز – تیم والیبال ترکمن آق قلا در گام نخست خود در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور مغلوب میهمانش سازمان عمران شهرداری ساری شد.
به گزارش ایرنا در این دیدار که از هفته دوم رقابت های والیبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور گرامیداشت ۲۰۰ شهید والیبالیست در گروه چهارم شامگاه چهارشنبه در آق قلا برگزار شد ورزشکاران مرد این شهرستان با هدایت ابراهیم سن سبیلی با نتیجه ۳ بر ۱ بازی را به حریف خود واگذار کرد.
در این بازی که به قضاوت مهرداد شوشتری و مرتضی علایی به ترتیب به عنوان داوران اول و دوم و نظارت احمد بندری برگزار شد، تیم میزبان ست اول را با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود خود به پایان برد، اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۲۳ مغلوب حریف مازندرانی خود شد.
در دیگر دیدار این گروه تیم کاله جوان مازندران سه بر یک از سد میزبان خود سفیر گیلان گذشت و تیم آرشام بابلسر نیز در این هفته استراحت داشت.
در جدول رده بندی گروه چهارم تیم های کاله جوان مازندران و سازمان عمران شهرداری ساری با کسب ۶ امتیاز در مکان های اول و دوم قرار دارند و تیم های آق قلا، سفیر گیلان و آرشام بابلسر بدون امتیاز در مکان های سوم تا پنجم جای گرفته اند.
هفته سوم این رقابت ها یکشنبه هشتم آذر برگزار می شود که تیم آق قلا در محمود آباد میهمان کاله جوان مازندران است و آرشام بابلسر از سفیر گیلان پذیرایی می کند، تیم سازمان عمران شهرداری ساری نیز در این هفته استراحت دارد.
فصل جدید رقابت های لیگ دسته اول والیبال کشور با حضور ۱۹ تیم در یک گروه چهار تیمی و سه گروه پنج تیمی برگزار می شود که مرحله مقدماتی آن به صورت رفت و برگشت است و چهار تیم برتر هر گروه راهی مرحله دوم خواهند شد تا به صورت ضربدری با یکدیگر دیدار کرده و چهره هشت تیم راه یافته به مرحله پلی آف مشخص شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست