• تاریخ: 2014-12-27
  • شناسه خبر: 360
  • 2,861 بازدید

کیش میزبان جام جهانی فوتوالی ۲۰۱۵

ارکن نیوز-به گزارش روابط عمومی انجمن فوتوالی ، جام جهانی فوتوالی چهارنفره بهمن ماه سال جاری در جزیره کیش برگزار می گردد. بنابراین گزارش ، مسابقات جام جهانی فوتوالی چهارنفره ، از تاریخ دوازدهم لغایت شانزدهم بهمن ماه با حض ...

ارکن نیوز-به گزارش روابط عمومی انجمن فوتوالی ، جام جهانی فوتوالی چهارنفره بهمن ماه سال جاری در جزیره کیش برگزار می گردد.

بنابراین گزارش ، مسابقات جام جهانی فوتوالی چهارنفره ، از تاریخ دوازدهم لغایت شانزدهم بهمن ماه با حضور شانزده تیم از چهارده کشور جهان در جزیره کیش برگزار خواهد شد و طبق اعلام فدراسیون جهانی فوتوالی ، جایزه این مسابقات ۲۵ هزار دلار خواهد بود .

پیش از این مقرر بود که این مسابقات در آبانماه گذشته برگزار گردد که با توجه به درخواست برخی از کشور ها و موافقت فدراسیون جهانی فوتوالی ، تاریخ این مسابقات تغییر کرد.

تاکنون حضور تیم های ملی برزیل (۲تیم) ، جمهوری اسلامی ایران (۲تیم) ، مالزی ، ایتالیا ، کانادا ، آرژانتین ، پرتغال ، استرالیا ، پاراگوئه ، لهستان و اسپانیا در این مسابقات قطعی شده است و سهمیه دیگر تیم ها هم بزودی از سوی فدراسیون جهانی فوتوالی اعلام خواهد شد.

ارکین نیوز-شایان ذکر است که چهار بازیکن از ترکمن صحرا به نام های احمدوحامدشادان (یلمه)و عثمان سن سبلی و جمیل کر در ادوار گذشته تیم ملی فوتوالی حضور داشته اند که حامد شادان یکبار با عثمان سن سبلی به مسابقات بین المللی مالزی اعزام شدند ومقام سومی را کسب کردندو یکبار نیز با ورزشکار گیلانی به مسابقات آسیایی تایلند اعزام شدندکه به مقام نایب قهرمانی را کسب کردند.لازم به ذکر است که هیچگونه حمایتی از سوی اداره ورزش و جوانان آق قلا از این ورزشکاران نشده است.

  • خداوردی طعنه - 2015-04-20 در 7:24 ق.ظ

    اداره ورزش وجوانان اق قلا از ورزشهایی همچون والیبال وسوارکاری که جزء ورزشهای اول شهرستان است.را حمایت نمی کند.چه برس به این فوتوالی!!!

  • اشنا - 2015-12-22 در 4:23 ب.ظ

    یکی باید چند تا وسایل اولیه مانند توپ پلاستیکی ولباسای ارزان قیمت ک نیاز اصلی تربیت بدنیست کمک کند اگر اداره ورزش وجوانان اق قلا از خودتان چیزی نگرفتند راضی باشید مگر از ورزش اق قلا چیزی مانده ک حرفشو بزنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست