• تاریخ: 2016-07-18
  • شناسه خبر: 19395
  • 466 بازدید

چهار بازیکن ایران در جمع بهترین‎ها/ آقچه‎لی امتیازآورترین بازیکن دیدار نهایی شد

ارکین نیوز-چهار بازیکن تیم والیبال جوانان ایران در جمع برترین های رقابت های قهرمانی آسیا قرار گرفتند. در پایان هجدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی جوانان آسیا چهار بازیکن ایران توانستند در جمع برترین ها قرار گیرند. به ...

ارکین نیوز-چهار بازیکن تیم والیبال جوانان ایران در جمع برترین های رقابت های قهرمانی آسیا قرار گرفتند.

در پایان هجدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی جوانان آسیا چهار بازیکن ایران توانستند در جمع برترین ها قرار گیرند.

به این ترتیب جواد کریمی پاسور تیم ایران عنوان بهترین پاسور آسیا را به خود اختصاص داد. در پست دریافت کننده هم امیرحسین اسفندیار با وجود اینکه در بازی فینال زمان زیادی برای بازی کردن در اختیار نداشت توانست عنوان بهترین دریافت کننده آسیا را به خود اختصاص دهد.

همچنین رسول آقچه لی هم عنوان بهترین پشت خط زن آسیا و علی اصغر مجرد عنوان بهترین مدافع را به دست آوردند. ارزشمندترین بازیکن رقابت ها هم بازیکن شماره ۲ تیم چین یعنی لیو ژیاهو بود.

تیم والیبال جوانان ایران در هشتمین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی آسیا به مصاف چین رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۷، ۲۵ بر ۲۱، ۲۹ بر۳۱، ۲۵ بر ۱۸ و ۱۵ بر ۱۳ مغلوب شد و بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد.

در پایان این مسابقه رسول آقچه لی، پشت خط زن تیم والیبال ایران به تنهایی ۳۰ امتیاز برای ایران کسب کرد و عنوان امتیازآورترین بازیکن میدان را به خود اختصاص داد. پس از وی اکبر ولایی ۱۹ امتیاز برای ایران به ارمغان آورد.
فدراسیون والیبال

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست