• تاریخ: 2015-06-27
  • شناسه خبر: 5460
  • 1,612 بازدید

چرا سالگرد گرامیداشت ستارگان جاوید در آق قلا برگزار نمیشود؟!

ارکین نیوز-خداوردی طعنه:با گذشت چندین سال از سانحه رانندگی والیبالیستهای فقید آق قلا زنده یادان حاج خوشگدی و غیاث الدین صحنه و میکاییل یلمه هیچ مراسمی رسمی و در حد شان این بزرگواران در آق قلا برگزار نشده که این بی توجهی ...

80344980657141266128-1-415x260
ارکین نیوز-خداوردی طعنه:با گذشت چندین سال از سانحه رانندگی والیبالیستهای فقید آق قلا زنده یادان حاج خوشگدی و غیاث الدین صحنه و میکاییل یلمه هیچ مراسمی رسمی و در حد شان این بزرگواران در آق قلا برگزار نشده که این بی توجهی در سالهای گذشته باعث شده افتخارات ورزشی این شهر به گرد فراموشی سپرده شود.

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز، واقعیت امر این را میطلبد که متولیان ورزش و مسئولین شهرستان باید یادواره ای برای این عزیزان که سرمایه های گرانبهایی برای ورزش منطقه وحتی کشور بودند داشته باشند تا این عزیزان همیشه در یادها زنده باشند که هستند.

هیچ کس فراموش نخواهد کرد که زنده یاد حاج خوشگلدی صحنه بادستانی خالی ولی با اتکا به دانش و درک بسیار قوی فنی خودش با بازیکنان بومی این شهر به مصاف ((پیکان تهران/صنام تهران/ فولاد اهواز/ آبگینه قزوین و…))می رفت واکثر اوقات با دست پر از میدان مسابقه بر می گشت.

علاقمندان والیبال به یاد دارند که پیکان تهران که آن زمان بهترین تیم والیبال ایران با داشتن بازیکنان ملی پوش،در یک گیم که زمان به این ترتیب رالی نبود، در امتیاز یک ماند وآن گیم را با احتساب ۱۵بر۱باخت که مربی آن تیم مرحوم خوشگلدی صحنه بود.

عزیزان علاقمند به والیبال حتما به یاد دارند که مرحوم غیاث الدین صحنه جزو بهترینهایی ایران بود .دفاع وسطی که روی تور همه کاره بود هم از لحاظ دفاع وهم حمله واقعا عالی بود.

هیچکس فراموش نخواهد کرد که مرحوم میکائیل یلمه آنقدر خوب بازی کرد که کارخانه مربی وقت تیم ملی جوانان را به انتخاب او آنهم با وجود بازیکنان قهار و نامی زیادی که در اردو بودندمجاب کرد که نهایتا نائب قهرمان جهان شدند.

از مسئولین خواهشمندیم با توجه به نامگذاری باشگاه پیکان تهران در آن زمان بنام زنده یاد میکاییل یلمه،در آق قلا هم به یاد این عزیزان فقید سالنی احداث یاد نامگذاری کنند هرچه که دیر شده…….//روحشان شاد ویادشان گرامی//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست