• تاریخ: 2016-11-24
  • شناسه خبر: 21477
  • 265 بازدید

پیروزی مقابل تیم شهرداری ساری حاصل زحمات بازیکنان بود

ارکین نیوز-سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد گفت: پیروزی مقابل تیم عمران شهرداری ساری، حاصل زحمات بازیکنان بود. رحمان محمدی راد پس از پیروزی خانگی تیم هاوش گنبد مقابل تیم عمران شهرداری ساری در هفته هشتم لیگ برتر والیبال، اظها ...

ارکین نیوز-سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد گفت: پیروزی مقابل تیم عمران شهرداری ساری، حاصل زحمات بازیکنان بود.

رحمان محمدی راد پس از پیروزی خانگی تیم هاوش گنبد مقابل تیم عمران شهرداری ساری در هفته هشتم لیگ برتر والیبال، اظهار کرد: تمرینات بسیار خوب و سختی را در طول هفته انجام دادیم و این پیروزی متعلق به تمام بازیکنان است.

وی افزود: در این مدت انسجام بهتری در شکل بازی تیم ایجاد شده و به خصوص در سرویس‌ها عملکرد فوق العاده‌ای داشتیم که تیم حریف تحت تاثیر قرار گرفت.

سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد تصریح کرد: با توجه به اینکه تیم عمران شهرداری ساری در سرویس‌ها عملکرد خوبی داشت، سعی کردیم از بازیکنان دریافت کننده بیشتر استفاده کنیم که خوشبختانه با این تاکتیک به نتیجه رسیدیم.

محمدی راد ادامه داد: در این دیدار از بازیکنانی در ترکیب اولیه استفاده کردیم که تلاش بیشتری در تمرینات انجام داده بودند و حق آنها بود که مقابل تیم عمران شهرداری ساری به میدان بروند.

وی یادآور شد: بازیکنان ذخیره ما نیز در این دیدار عملکرد فوق العاده‌ای داشتند و لحظات سخت را به خوبی پشت سر گذاشتند.

مقابل هر تیمی با تمام وجود بازی می‌کنیم

سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد با اشاره به دیدار هفته نهم تیمش مقابل پیکان گفت: از زمان حضور من به عنوان سرمربی هاوش، تمامی مسابقات ما مقابل تیم‌های قدرتمند بوده و پیکان نیز از جمله تیم‌های قدرتمند است.

محمدی راد افزود: تیم پیکان بازیکنان با تجربه‌ای دارد و ما احترام زیادی برای این تیم قائل هستیم، اما با تمام وحود مقابل هر تیمی بازی می‌کنیم.

وی تصریح کرد: تیم هاوش گنبد هنوز جای پیشرفت زیادی دارد و باید بازی به بازی از لحاظ فنی و ذهنی پیشرفت کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم هاوش گنبد در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر والیبال کشور شامگاه چهارشنبه در دیداری خانگی با نتیجه سه بر یک مقابل تیم عمران شهرداری ساری به پیروزی رسید تا با دو برد، ۶ شکست و مجموع ۶ امتیاز در مکان یازدهم جدول قرار بگیرد.

نماینده گنبد در ادامه این رقابت‌ها و از هفته نهم، پنجشنبه ۱۱ آدر راس ساعت ۱۵:۳۰ در خانه والیبال تهران مهمان تیم پیکان خواهد بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست