• تاریخ: 2016-06-09
  • شناسه خبر: 18422
  • 490 بازدید

پرتابگر گمیشانی در راه کسب سهمیه المپیک ریو برزیل

ارکین نیوز-رییس اداره ورزش و جوانان گمیشان از اعزام امید تاجی پرتابگر این شهرستان به مسابقات بین المللی ترکیه با هدف کسب سهمیه المپیک ریو برزیل خبرداد. حاج گلدی گرکز روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری سلا ...

ارکین نیوز-رییس اداره ورزش و جوانان گمیشان از اعزام امید تاجی پرتابگر این شهرستان به مسابقات بین المللی ترکیه با هدف کسب سهمیه المپیک ریو برزیل خبرداد.

حاج گلدی گرکز روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری سلامی افزود: تاجی ورزشکار ارزنده گلستانی به همراه سایر ملی پوشان دو و میدانی کشور امروز عازم ارزروم ترکیه می شود.
وی ادامه داد: در شهرستان گمیشان ورزشکاران مستعدی در بخش های مختلف دو و میدانی فعالیت دارند.
به گفته وی، والیبال نیز در این شهرستان جایگاه ویژه ای داشته و در سطح همگانی و البته قهرمانی فعالیت های مطلوبی صورت می گیرد.
گرکز همچنین خواستار حضور پر رنگ تر حامیان مالی در ورزش این شهرستان شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون، ملی پوشان اعزامی را مریم طوسی، فرزانه فصیحی، جواهر زمانی، کیوان قنبرزاده، محمد ارزنده، سبحان طاهرخانی، محمدرضا وظیفه دوست، سجاد هاشمی آهنگری، محمد چشمه زار، امید تاجی، بهنام شیری، علی ثمری، محمد بنی آدم، میلاد سیار، میلاد دریساوی، وحید صدیق، رضا ملک پور، محمد صمیمی، محمود صمیمی، علی خدیور، یونس یوسف‌وند و مهدی زمانی تشکیل می دهند.
رضا قاسمی که به همراه حامد احمدپور مربی خود در اردوی آلمان به سر می‌بُرد، از شب گذشته وارد ارزروم شد تا به تیم ملی ایران ملحق شود.
ایگور پاکلین، محسن اکبرپور، هاشم صیامی، ایوب دادروان، لیلا مرادی عاشوری، محمد فردین محمد زاده، امیر الوند و امیر محمد صلح میرزایی به عنوان مربیان و سرپرستان ورزشکاران کشورمان را همراهی خواهند کرد.
این مسابقات روزهای شنبه و یکشنبه (۲۲ و ۲۳ خرداد ماه) در ارزروم ترکیه برگزار خواهد شد.
امید تاجی امسال در رقابت های دو و میدانی آغاز فصل قهرمانی کشور در ماده پرتاب نیزه با پرتابی به میزان ۷۳٫۱۵ متر عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
تاجی در رقابت های قهرمانی جایزه بزرگ کشور نیز در رشته پرتاب نیزه بخش مردان با رکورد ۷۲:۲۸ متر به عنوان سومی این رقابت ها رسید.
شهرستان گمیشان با ۶۷ هزار نفر جمعیت در جنوب غربی استان گلستان وهم مرز با کشور ترکمنستان واقع است.
در سال گذشته حدود ۸۰۰ نفر ورزشکار بیمه شده در این شهرستان مرزی فعالیت داشتند.

  • خداوردی طعنه - 2016-06-11 در 7:41 ق.ظ

    باآرزوی موفقیت .کسب نتایج ایده ال برای آقای تاجی/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست