• تاریخ: 2015-05-17
  • شناسه خبر: 4123
  • 672 بازدید

وزیر ورزش و جوانان فردا به گلستان سفر می‌کند+ برنامه‌ها

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: وزیر ورزش و جوانان ظهر فردا برای افتتاح یکی از بزرگترین طرح‌های ورزشی گلستان به این استان سفر می‌کند. بهمن طیبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان اظهار داشت: محمود گود ...

IMG17281126
ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: وزیر ورزش و جوانان ظهر فردا برای افتتاح یکی از بزرگترین طرح‌های ورزشی گلستان به این استان سفر می‌کند.

بهمن طیبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان اظهار داشت: محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان ساعت ۱۰ و ۱۵ دقیقه صبح فردا تهران را به مقصد گلستان ترک کرده و پس از دیدار با استاندار و نماینده ولی فقیه در گلستان، با کارکنان و فعالان ورزش و جوانان استان گلستان دیدار می‌کند.

وی افزود: محمود گودرزی عصر فردا پس از غبارروبی گلزار شهدا در گنبدکاووس، برای افتتاح استادیوم ۵ هزار نفری گنبدکاووس رفته و یکی از بزرگترین طرح های ورزشی استان گلستان را افتتاح می‌کند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان تصریح کرد:احداث ورزشگاه گنبدکاووس به مساحت ۲۴ هکتار با گنجایش ۵ هزار نفری تماشاچی، رختکن مجزا و زمین فوتبال استاندارد با ابعاد ۱۰۵ در ۶۸ متر و ساختمان‌های اداری مرتبط و همچنین پیست دوومیدانی ۶ خط، با تامین ۶۰۰ لوکس روشنائی و قابل توسعه به مجموعه ۱۵ هزار نفری از شهریور ماه سال ۱۳۸۷ آغاز شده است.

به گفته طیبی، ۱۰ میلیارد تومان از سوی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور برای این مجموعه هزینه شده و همه بخش‌های آن مانند چمن مصنوعی قابل بهره‌برداری است.

وی گفت: این مجموعه برای شرق استان گلستان ساخته شده و ورزشکاران شرق استان گلستان از آن بهره‌مند می‌شوند.ا

  • خداوردی طعنه - 2015-05-18 در 11:57 ق.ظ

    امیدواریم که باحضور جناب وزیر بعنوان متولی اول ورزش کشور .مشکلات این استان که کم هم نیست حداقل..به حداقل برسه. امید آن را داریم که جناب اقای گودرزی درکنار افتتاح این پروژه ورزشی. نگاهی هم به دیگر اماکن ورزشی که واقعا احتیاج به حمایت دولت ودولتمردان رادارد . داشته باشد. که از جمله انها {میادین سوارکاری آق قلا.بندر ترکمن}{استادیومهای ناقص ویا درحال تکمیل چه از سالنی وزمین چمن}وغیره… امیدواریم اقای طیبی به عنوان رئیس اداره کل ورزش وجوانان استان پیگیری مجدانه داشته باشند واز حضور وزیر محترم ورزش نهایت استفاده برای استان داشته باشند.انشاالله/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست