• تاریخ: 2016-06-12
  • شناسه خبر: 18477
  • 456 بازدید

واکنش پورقاز به پیشنهاد استقلال

ارکین نیوز-مدافع شمالی تیم ملی گفت: کی‌روش بزرگتر از این حرف‌هاست که خودش را وارد ماجرای نقل و انتقال من یا هر بازیکنی کند. عزت‌الله پورقاز در خصوص اینکه استقلال تهران به دنبال اوست و منصوریان روی او حساب باز کرده است گف ...

ارکین نیوز-مدافع شمالی تیم ملی گفت: کی‌روش بزرگتر از این حرف‌هاست که خودش را وارد ماجرای نقل و انتقال من یا هر بازیکنی کند.

عزت‌الله پورقاز در خصوص اینکه استقلال تهران به دنبال اوست و منصوریان روی او حساب باز کرده است گفت: علی آقای منصوریان بزرگ من است و از اینکه نسبت به من لطف دارد خوشحالم ولی من خودم را بازیکن استقلال خوزستان می دانم و بدون اجازه آن باشگاه با هیچ تیمی حتی مذاکره هم نخواهم کرد.
وی ادامه داد:من چندی قبل از طریق یک واسطه از استقلال پیشنهاد داشتم اما بعد دیدم از آنها خبری نشد و از بین پیشنهاداتم استقلال خوزستان را انتخاب کردم و با آنها به توافق رسیدم. این توافق برایم ارزشمند است و در فوتبال هیچ چیز به اندازه اخلاق مداری برایم ارزشی ندارد. من بازیکن ایرانجوان بوشهر بودم و با حضور در تست های ملوان توسط آقای ایراندوست انتخاب شدم. به تیم ملی دعوت شدم اما به سلیقه سرمربی ملوان روی نیمکت نشستم ولی یک کلام به خودم اجازه اعتراض ندادم. حالا هم نمی توانم به خودم اجازه بی اخلاقی و پشت پا زدن به تعهداتم را بدهم.
پورقاز در مورد پیشنهاد استقلال تهران تصریح کرد:من مدیر برنامه ندارم و یکی از دوستانم به عنوان وکیل و مشاور به من مشاوره دوستانه و رایگان می دهد. یکی از مدیران استقلال با او در این زمینه صحبت کرده که وی هم در پاسخ گفته بود پورقاز بازیکن استقلال خوزستان است. پس از آن خود علیرضا منصوریان با من تماس گرفت تا جویای وضعیتم شود که خوشبختانه در همان تماس چنان برخورد خوبی داشت که شرمنده شدم. او وقتی وضعیت مرا دانست گفت که خوشحالم در فوتبالی که اغلب حتی به قراردادهای رسمی پشت پا می زنند تو به قول و قرارت با اهوازی ها پایبند هستی. من اگر توانستم موافقت باشگاه استقلال خوزستان را جلب می‌کنم و اگر نتوانستم برایت آرزوی موفقیت دارم. نه فقط علی منصوریان و استقلال که صبای قم هم به من پیشنهاد داد و جالب اینکه وکیل من وکیل علی آقای دایی هم هست اما علی آقا هم وقتی موضوع را فهمید گفت هیچ چیز بالاتر و ارزشمندتر از عمل به تعهدات نیست و همیشه به قول و قرارت پایبند باش. خدا را شکر می کنم که در فوتبال مان بزرگانی مانند دایی و منصوریان به ما درس اخلاق می دهند و دست شان را می بوسم.
وی در این باره که گفته می شود با توجه به روابط خوب کی‌روش و منصوریان ممکن است او به استقلال تهران برود گفت: کی‌روش بزرگتر از این حرف‌هاست که خودش را وارد ماجرای نقل و انتقال من یا هر بازیکنی کند. در مورد پیشنهادات خارجی بازیکنان ملی پوش مانند یک برادر بزرگتر مشورت می دهد اما در این مورد که من یا هر بازیکنی به کدام تیم داخلی برود اصلا و ابدا. اتفاقا یکی از مشکلات همیشگی کی‌روش در فوتبال ایران این است که می‌گوید به قول و قرارها و حرف‌ها اهمیت نمی دهند اما من از خود او و بزرگترهایم یاد گرفته‌ام وقتی به کسی قولی دادی تا پای جان بر سر قول و قرارت بمان حتی اگر در کنار آن منافع زیادی را از دست بدهی.
پورقاز درپایان اظهار داشت:امیدوارم بتوانم برای استقلال خوزستان بازیکن موثری باشم و در آسیاهم این تیم موفق باشد.
فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست