• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۷-۱۶
  • شناسه خبر: 27173
  • 152 بازدید

والیبالیست های گلستان درتور جهانی بابلسر مسابقه می دهند

ارکین نیوز-ملی پوشان والیبال ساحلی گلستان در پایان تور تک ستاره بندرترکمن و پس از چند روز استراحت، از سه شنبه هفته جاری در استان مازندران با مدعیان نامدار این رشته در تور جهانی بابلسر مسابقه می دهند. در این مسابقات رحمان ...

8577519_178

ارکین نیوز-ملی پوشان والیبال ساحلی گلستان در پایان تور تک ستاره بندرترکمن و پس از چند روز استراحت، از سه شنبه هفته جاری در استان مازندران با مدعیان نامدار این رشته در تور جهانی بابلسر مسابقه می دهند.

در این مسابقات رحمان رئوفی، حامد میرزاعلی، بهمن سالمی، آرش وکیلی و آق محمد سلاق از گلستان در قالب تیم های ملی ایران شرکت خواهند کرد.
رقابت های والیبال ساحلی تور تک ستاره جهان در بندرترکمن از ۱۱ تا ۱۳ مهرماه در این شهرستان غربی استان گلستان و با حضور ۱۳ تیم از پنج کشور ایران (هشت تیم)، تایلند (۲ تیم)، ساحل عاج، جمهوری چک و قزاقستان برگزار شد که در پایان تیم های ایران الف، ایران ۲ و ایران ۳ به ترتیب اول تا سوم شدند.
در مسابقات تور تک ستاره بین المللی والیبال ساحلی بابلسر که از ۱۷ تا ۲۱ مهر ماه برگزار می شود تیم های جمهوری چک، ساحل عاج، قزاقستان، نروژ، اسلونی ، تایلند و لهستان و شش تیم از ایران حضور دارند.
گلستان قطب والیبال ساحلی ایران است و صد درصد اعضای تیم های اعزامی از کشور به بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ را گلستانی ها تشکیل دادند.
ایران تاکنون دو بار در سال های ۲۰۱۱ با حضور پرویز فرخی و آق محمد سلاق و در سال ۲۰۱۷ با شرکت رحمان رئوفی و بهمن سالمی که همگی گلستانی هستند، قهرمان رقابت های آسیایی شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *