• تاریخ: 2015-06-27
  • شناسه خبر: 5443
  • 818 بازدید

همراهی ورزش دوستان گلستانی با تیم ملی والیبال ایران

ارکین نیوز-شماری از ورزش دوستان گلستانی بویژه اهالی شهرستان گنبد و برخی از ترکمن ها با حضور در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی تهران از نزدیک به تشویق تیم ملی والیبال کشورمان مقابل لهستان پرداختند. حضور فرهاد قائمی والیبالیست ...

هواداران-ترکمن-والیبال
ارکین نیوز-شماری از ورزش دوستان گلستانی بویژه اهالی شهرستان گنبد و برخی از ترکمن ها با حضور در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی تهران از نزدیک به تشویق تیم ملی والیبال کشورمان مقابل لهستان پرداختند.

حضور فرهاد قائمی والیبالیست ترکمن اهل شهرستان گنبد از توابع شرق استان گلستان کافیست تا ورزش دوستان گلستانی قرابت بیشتری با این تیم داشته باشند.

شماری از ترکمن های استان گلستان که با لباس محلی خود را به ورزشگاه آزادی رسانده بودند همچون سایر تماشاگران پرشور ایرانی در سراسر بازی تیم ملی والیبال کشورمان را تشویق کردند.

برخی از ورزش دوستان گلستانی بصورت گروهی از شهرستانهای مختلف گلستان بویژه شهرستان گنبد خود را به ورزشگاه آزادی تهران رسانده بودند تا در کنار تیم ملی والیبال باشند.

تیم ملی والیبال ایران در نهمین مسابقه خود در لیگ جهانی والیبال لهستان قهرمان سال ۲۰۱۴ جهان را شکست داد تا سومین پیروزی خانگی خود در حضور ۱۲ هزار تماشاگر پرشور جشن بگیرد.
images

تیم ملی والیبال که در هفته چهارم لیگ جهانی در شهر چنستوهوا لهستان در دو مسابقه متوالی مغلوب لهستان شده بود در سومین رویارویی با این تیم این بار در تهران موفق به شکست سه بر دو لهستان شد تا یکی از ناکامی های خود را جبران کرده باشد.

تیم ملی والیبال ایران در ست های نخست و چهارم این مسابقه ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۶ به پیروزی رسید اما در ست های دوم و سوم با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۱ مغلوب لهستان شد.

ملی پوشان والیبال کشورمان در ست پنجم ۱۵ بر ۱۱ به پیروزی رسیدند تا سه بر دو لهستان را شکست دهند.

در ترکیب تیم ایران شهرام محمودی، میلاد عبادی پور، سعید معروف، محمد موسوی، عادل غلامی، مجتبی میرزاجانپور و مهدی مرندی قرار داشتند.

همچنین در آغاز این بازی برای لهستان استفان آنتیگا نیز از پیوتر نواکوفسکی، یاکوب یَرُش، گیژِگُش وُماچ، میخائیل کوبیاک ماتئوش میکا، ماتئوش بیئِنیئِک و پاوِل زاتُرسکی قرار داشتند.

شانریت دبیرکل کنفدراسیون والیبال آسیا به عنوان ناظر و نماینده ویژه فدراسیون جهانی والیبال نظارت بر این دیدار را بر عهده داشت.

جعفر علی از بحرین و اندرسون کاکادور از برزیل نیز به ترتیب به عنوان داور اول و دوم قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند، داورانی که در حد و اندازه این مسابقه حساس و مهم نبودند و در ست پنجم کاملا کنترل مسابقه را از دست دادند.

علیرضا قریب داور بین المللی کشورمان نیز داور ذخیره این مسابقه بود.

تیم ملی والیبال ایران با پیروزی مقابل لهستان ۱۵ امتیازی شد و همچنان در رتبه سوم جدول گروه B سطح یک باقی ماند، لهستان نیز ۱۷ امتیازی شد و جایگاه دوم خود را حفظ کرد.

تیم ملی والیبال آمریکا با پیروزی سه بر صفر مقابل روسیه در این هفته ۲۰ امتیاز شد و در جدول باقی ماند و روسیه با دو امتیاز جایگاه چهارم را در اختیار دارد.
ایرنا

  • طعنه - 2015-06-28 در 9:30 ق.ظ

    واقعا دست دوستان عزیز درد نکند که با لباس زیبا وسنتی که واقعا در آن شب در سالن در میان آن همه جمعیت پرشور علاقمند به تیم ملی والیبال در سالن ۱۲هزلر نفری آزادی واقعا به چشم می آمد که کارگردان تلوزیونی بارها وبارها این صحنه را به روی آنتن آورد//درود به این عزیزان //وآرزوی موفقیت برای تیم ملی والیبال کشورمان در ادامه راه لیگ جهانی//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست