• تاریخ: 2019-12-07
  • شناسه خبر: 29289
  • 619 بازدید

هفته چهارم کورس اسبدوانی پاییزه کشور در گنبدکاووس به پایان رسید

ارکین نیوز-در روز دوم از هفته چهارم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس بعدازظهر جمعه ۶۱ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد در ۶ دور هزار و هزار و ۲۰۰ متری در مجموعه سوارکاری این شهرستان با یکدیگر به رقابت پرد ...

ارکین نیوز-در روز دوم از هفته چهارم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس بعدازظهر جمعه ۶۱ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد در ۶ دور هزار و هزار و ۲۰۰ متری در مجموعه سوارکاری این شهرستان با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان ۱۳۲ میلیون و ۸۲۵ هزار تومان جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶ گانه اهدا شد.

در دور نخست اسب‌های ترکمن ۳ ساله در کلاس دو به مسافت هزار متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که طاهر گوگ نژاد با اسب گل یار جاهد زودتر از خط پایان گذشت و امیر مختومی با اسب آتلار و عبدالرحیم آرمیده با اسب آرای گزل به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت دور دوم میان اسب‌های دوخون سه ساله در کلاس ۶ به مسافت هزار و ۲۰۰ متر بود که نورمحمد بهادر با اسب نیو دنسر عنوان اول را به دست آورد و آق اویلی بشگرد با اسب آی قیز و آرمان زیرکی با اسب سیرانوش به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب‌های تروبرد دو ساله در کلاس میدن به مسافت هزار متر با یکدیگر رقابت کردند که سراج الدین اندروا با اسب سوپر ماریو موفق به کسب مقام اول شد و کمال دلیجه عطا با اسب بست می سلکشن و یاسر جرجانی با اسب شایراد به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

رقابت در دور چهارم میان اسب‌های دوخون دو ساله در کلاس میدن به مسافت هزار متر شکل گرفت که امیر مختومی با اسب بلک ولف زودتر از خط پایان عبور کرد و آرمین آق آتابای با اسب کایولا (۲) و عبدالرحیم آرمیده با اسب تارلان به ترتیب دوم و سوم شدند.

در دور پنجم اسب‌های دوخون سه ساله در کلاس سه به مسافت هزار متر با یکدیگر رقابت کردند که یاسر جرجانی با اسب بلک ویند نخستین نفر از خط پایان عبور کرد و آرمین آق آتابای با اسب شیرین و امیر مختومی با اسب اریس نفرات دوم و سوم از خط پایان گذشتند.

در دور ششم و پایانی اسب‌های تروبرد سه ساله در کلاس چهار به مسافت هزار متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که کمال دلیجه عطا با اسب هج کروز موفق به کسب عنوان نخست شد و جواد آچاک با اسب توی استوری و امیر مختومی با اسب دیانا به ترتیب دوم و سوم شدند.

هفته پنجم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبد ۲۱ و ۲۲ آذر در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست