• تاریخ: 2021-02-25
  • شناسه خبر: 30935
  • 531 بازدید

هفته چهاردهم کورس زمستانه کشور در گنبدکاووس برگزار می‌شود

ارکین نیوز-هفته چهاردهم رقابت‌های کورس اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس، با حضور ۱۰۶ راس اسب طی دو روز در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار می‌شود. هفته چهاردهم رقابت‌های کورس اسبدوانی زمستانه کشور، روزهای پنجشنبه و جمعه با ح ...

ارکین نیوز-هفته چهاردهم رقابت‌های کورس اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس، با حضور ۱۰۶ راس اسب طی دو روز در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار می‌شود.

هفته چهاردهم رقابت‌های کورس اسبدوانی زمستانه کشور، روزهای پنجشنبه و جمعه با حضور ۱۰۶ راس اسب و جایزه ۲۷۰ میلیون و ۴۸۰ هزار تومانی در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار می‌شود که این رقابت‌ها به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بدون حضور تماشاگران است و پخش زنده اینترنتی خواهد داشت.

در روز اول رقابت‌ها (پنجشنبه) ۴۹ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد در ۶ دور ۱۰۰۰ و ۱۶۵۰ متری با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و مبلغ ۱۳۴ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان جایزه نقدی برای مالکان، مربیان و چابکسواران اسب‌های اول تا سوم هر دور در نظر گرفته شده است.

همچنین در روز دوم رقابت‌ها (جمعه) ۵۷ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد در ۶ دور ۱۰۰۰، ۱۲۰۰، ۱۵۰۰ و ۱۶۵۰ متری با یکدیگر رقابت خواهند کرد که مبلغ ۱۳۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان جایزه نقدی برای مالکان، مربیان و چابکسواران اسب‌های اول تا سوم هر دور در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است؛ رقابت‌های کورس اسبدوانی کشور همه ساله در فصول مختلف در شهرستان‌های گنبدکاووس، بندرترکمن و آق قلا برگزار می‌شود و علاقمندان بسیاری در سراسر ایران دارد/تسنیم