• تاریخ: 2015-12-24
  • شناسه خبر: 12292
  • 341 بازدید

هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز- هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر پنجشنبه با حضور انبوه مشتاقات این ورزش اصیل و سنتی منطقه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. در این هفته از مسابقات ۵۹ راس اسب در هفت دور مختلف به ...

ارکین نیوز- هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر پنجشنبه با حضور انبوه مشتاقات این ورزش اصیل و سنتی منطقه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

در این هفته از مسابقات ۵۹ راس اسب در هفت دور مختلف به مسافت های ۱۰۰۰، ۱۲۰۰و ۱۷۰۰ متر با هم رقابت کردند و در دور اول مخصوص اسب های ترکمن دو ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز اسب های گلدن آی ، دلبر اوج قوئی و شمیم ناز اول تا سوم شدند.

در گروه اسب های تروبرد داخلی دو ساله نبرده در دور دوم مسابقات، لاکی بویز اول شد و اسب های کینگ اسپارت و چیپسی کینگ دوم و سوم شدند و اسب های خان سونا ،لاروتاک و میتی کمان نیز در دور سوم در گروه اسب های دوخون دوساله نبرده به مقام اول تا سوم رسیدند.

دور چهارم مخصوص اسب های دوخون دو ساله ۲ تا ۶ امتیاز بود که در پایان اسب ریومنتو اول شد و اسب های نورشهاب و آنتیک به ترتیب دوم و سوم شدند و در گروه اسب های دوخون سه تا چهارساله ۲۴ تا ۳۴ امتیاز در دور پنجم نیز اسب های کلودیا هورس ، میس استورم و ریوسی عناوین برتر را از آن خود کردند.

در دور ششم هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد اسب های تروبرد داخلی سه تا پنج ساله ۱۶ تا ۲۰ امتیاز با هم رقابت کردند و در پایان اسب مورگانا اول شد و پیشکش و ایکس فاکتور نیز دوم و سوم شدند و در دور هفتم در گروه اسب های ترکمن سه ساله ۱۶ تا ۲۰ امتیاز نیز اسب آق یایله اول شد و اسب های بارگل و سهندبهزاد به ترتیب دوم و سوم شدند.

در پایان این مسابقات مبلغ ۴۷۶ میلیون و ۲۵۰هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده اهدا شد.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست