• تاریخ: 2015-12-31
  • شناسه خبر: 12587
  • 392 بازدید

هفته هفدهم کورس اسب دوانی پاییزه گنبد برگزار شد

ارکین نیوز – هفته هفدهم مسابقات کورس اسب‌دوانی پاییزه گنبدکاووس در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار مهر، در هفته هفدهم این رقابت‌ها عصر پنج‌شنبه ۶۱ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبردداخ ...

ارکین نیوز – هفته هفدهم مسابقات کورس اسب‌دوانی پاییزه گنبدکاووس در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در هفته هفدهم این رقابت‌ها عصر پنج‌شنبه ۶۱ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبردداخلی در هفت دور هزار متری به رقابت پرداختند که در پایان ۴۸۴ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های هفت‌گانه اهدا شد.

در دور اول اسب‌های ترکمن دو ساله با امتیاز نبرده به مسافت هزار متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که طاهر گوگ‌نژاد با اسب اصلان خالخال زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و کمال دالیجه‌عطا با اسب دیه‌گو و قربان‌محمد اودک با اسب نارنیابور به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت دور دوم میان اسب‌های دوخون دو ساله با امتیاز نبرده به مسافت هزار متر بود که جواد آچاک با اسب لایک عنوان اول را به دست آورد و کمال دالیجه‌عطا با اسب پدرو و نادر صالح‌پور با اسب فوران به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب‌های دوخون دو ساله و دو تا ۱۲ امتیازی به مسافت هزار متر با یکدیگر رقابت کردند که عیدمحمد غراوی با اسب دازلار موفق به کسب مقام اول شد و کمال دالیجه‌عطا با اسب الونیکس و جواد آچاک با اسب ساوالون به ترتیب مقام های دوم و سوم را به دست آوردند.

رقابت در دور چهارم میان اسب‌های تروبردداخلی سه و چهار ساله و ۳۶ تا ۴۴ امتیازی به مسافت هزار متر شکل گرفت که بنیامین جرجانی با اسب گلدلیدی زودتر از سایرین از خط پایان عبور کرد و نادر صالح‌پور با اسب ایمپرشیال و یاسر جرجانی با اسب ریوکینگ به ترتیب دوم و سوم شدند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست