• تاریخ: 2019-01-03
  • شناسه خبر: 27712
  • 389 بازدید

هفته هفتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد برگزار شد

ارکین نیوز-هفته هفتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس با حضور ۵۱ راس اسب در شش دور عصر روز پنجشنبه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. اولین دور این هفته از مسابقات مخصوص اسب های بیش از سه سال نژاد ترکمن هندی ...

ارکین نیوز-هفته هفتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس با حضور ۵۱ راس اسب در شش دور عصر روز پنجشنبه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

اولین دور این هفته از مسابقات مخصوص اسب های بیش از سه سال نژاد ترکمن هندیکاپ کلاس ۵ بود که اسب بچه سیناخ توانست سریعتر به خط پایان برسد و مقام اولی را کسب نماید و مقام های دوم و سوم نیز به ترتیب به اسب های ردری و دادلی گراش رسید.
در دور دوم اسب های دو ساله تروبرد کلاس maiden قابت کردند که در یک کورس دیدنی آدرینا۲ با پیشی گرفتن از دیگر رقبا اسب برتر میدان شد و پس از او اسب های تاتیه روآ و افراب نیز با فاصله ای اندک از هم دوم و سوم شدند.
اسب های تروبرد بیش از سه سال هندیکاپ کلاس ۵ در سومین دور حاضر شدند و آلگرو در یک رقابت نزدیک در جایگاه اول قرار گرفت و اسب های استانینگ و مسترواندرفول جایگاه های دوم و سوم را کسب نمودند.
در دور چهارم بیش از سه ساله های نژاد دوخون هندیکاپ کلاس ۶ با هم رقابت کردند که در نهایت اسب آزادی به مقام اول دست یافت و اسب های ایزابوی و واچربانو نیز عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.
در پنجمین دور، نوبت به رقابت اسب های دوخون بیش از سه سال هندیکاپ کلاس ۲ رسید که اسب سان چنلج در رقابت تنگاتنگ با سامین خوش درخشید و مقام اولی را از آن خود کرد و سامین و شه راد نیز به عنوان اسب های دوم و سوم میدان به خط پایان رسیدند.
در دور پایانی اسب های دوخون بیش از سه سال کلاس maiden در دپار قرار گرفتند که در انتها اسب کروم با فاصله زیاد برتری خود را به رخ دیگر اسب ها کشید و به مقام اول رسید و پس از او اسپیدگل و اوکتای قرق در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
اسب های حاضر در هفته هفتم در مسافت های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر باهم به رقابت پرداختند که در پایان ۷۶۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به عنوان جایزه به مالکان اسب های برتر تعلق گرفت/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست