• تاریخ: 2015-05-01
  • شناسه خبر: 3622
  • 730 بازدید

هفته هشتم سوارکاری کورس بهاره گنبد با معرفی اسب های برتر پایان یافت

ارکین نیوز-هفته هشتم رقابت های سوارکاری کورس بهاره کشور عصر جمعه با معرفی اسب های برتر در مجموعه سوارکاری گنبدکاووس پایان یافت. در رقابت های این هفته که با حضور جمع کثیری از علاقه مندان به ورزش مفرح سوارکاری برگزار شد، ۶ ...

images (14)
ارکین نیوز-هفته هشتم رقابت های سوارکاری کورس بهاره کشور عصر جمعه با معرفی اسب های برتر در مجموعه سوارکاری گنبدکاووس پایان یافت.

در رقابت های این هفته که با حضور جمع کثیری از علاقه مندان به ورزش مفرح سوارکاری برگزار شد، ۶۱ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد داخلی در هفت دور ۱۰۰۰ متر و ۱۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

نتایج هفته هشتم کورس بهاره گنبدکاوس به شرح زیر است:

کورس اول: ۱- سومبار ۲- روزگار ۳ – دلدل طلا

کورس دوم: ۱- آذامر ۲- کلاریدا ۳- ریحانه

کورس سوم: ۱- فینیش لاین ۲- ریوکین ۳- اوهایو

کورس چهارم : ۱- نبردلرستان ۲- پلاوچی ۳- فولیا

کورس پنجم: ۱- بای بای ۲- یونیک استار ۳- سامر

کورس ششم: ۱- بلیتون ۲- ماسترسروین ۳- سحرخاتون

کورس هفتم: ۱ – سی آرسون ۲- ریوکینگ ۳- براژا

در این هفته از مسابقه ها جمع پیش بینی سه پره ۲۸۵ میلیون و ۵۱۰ هزار ریال بود که بین ۱۴۱ نفر از کسانی که بالاترین امتیاز (۲۴ امتیاز) را کسب کرده بودند، تقسیم شد.

مبلغ یک میلیارد و ۲۷۲ میلیون و ۳۶۰ هزار ریال برای پنج پره پیش بینی شده بود که به ۴۲ نفر با پیش بینی درست مسابقه ها، یعنی بالاترین امتیاز (۴۰ امتیاز) را به دست آورد، اهدا شد.

در پیش بینی مبلغ پنج پره علاقه مندان با خرید برگه های پیش بینی پنج اسب از کورس های دوم تا ششم در سه پره نیز با خرید برگه های پیش بینی سه اسب از کورس سوم تا ششم در این پیش بینی شرکت می کنند و در پایان افرادی که در مجموع پیش بینی امتیاز بالاتری به دست آورده اند صاحب مبالغ جمع آوری شده از محل خرید برگه ها می شوند.

در پایان این رقابت ها علاوه بر توزیع دو تن و ۲۵۰ کیلوگرم خوراک، جوایز نقدی به ارزش ۵۳۷ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال به صاحبان اسب های اول تا سوم کورس های هفتگانه پرداخت شد.

کورس های سوارکاری کشور همه ساله در دو فصل بهار و پاییز در مجموعه زیبای سوارکاری گنبدکاووس برگزار می شود.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست