• تاریخ: 2015-09-05
  • شناسه خبر: 7808
  • 989 بازدید

هفته ناکامی برای تیم های فوتبال آق قلا در مسابقات استانی و کشوری

ارکین نیوز-هفته قبل در مسابقات فوتبال لیگ دسته اول فوتبال استان گلستان تیم شهدا یانپی در نوکنده با نتیجه ۲-۱مغلوب میزبان خود خزر این شهر شد و قوشجان آباد آق قلا دیگر تیم دسته اولی در آق قلا با همین نتیجه مغلوب مهمان خود ...

ارکین نیوز-هفته قبل در مسابقات فوتبال لیگ دسته اول فوتبال استان گلستان تیم شهدا یانپی در نوکنده با نتیجه ۲-۱مغلوب میزبان خود خزر این شهر شد و قوشجان آباد آق قلا دیگر تیم دسته اولی در آق قلا با همین نتیجه مغلوب مهمان خود دلند الکتریک شد.

و اما ترکمن دیار دیگر تیم آق قلایی که در لیگ دسته دوم فوتیال این استان حضور دارد در زمین یادگار امام(ره)آق قلا با نتیجه ۳-۱از مهمان خود خود پاس کردکوی شکست خوردو با ۳ امتیاز در جایگاه سومی گروه خود قرار دارد.

آخرین بازی تیمهایی آق قلایی دیروز با شکست تیم شیرین فراز آق قلا برگزار شد. در این بازی این تیم آق قلایی در جیرفت استان کرمان با شکست در مقابل میزبان خود از جام حذفی کشور کنار رفت.
DSC_0275 (1)
logo4
images (17)
IMG_۱۹۸۰۰۱۲۰_۱۳۴۵۲۴ (1)

  • لینچان - 2015-09-06 در 4:24 ب.ظ

    البته جادارد که از زحمات بازیکنان تیم ها که برای کسب نتیجه میکشند تشکر کرد//ام باید این تیم های شهرمان باید بدانند که نتایج بهتر وقابل قبولی کسب کنند که هم بتوانند به مراحل بالاتری صعود کنند وهم در آخر کار ،کارشان به اماواگر کشیده نشه// امیدواریم تیم ها با تمرین وممارست بیشتر وبا دقت خوب دربازیها بتوانند هم نتایج خوبی کسب کرده وهم مایه سربلندی شهرستان آق قلا شوند//انشاالله//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست