• تاریخ: 2021-06-29
  • شناسه خبر: 31302
  • 559 بازدید

هفته ششم کورس تابستانه کشور به میزبانی بندرترکمن و بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود

ارکین نیوز-هفته ششم کورس اسبدوانی تابستانه کشور با رقابت ۴۲ رأس اسب در شهرستان بندرترکمن برگزار می‌شود.  هفته ششم رقابت‌های کورس اسبدوانی تابستانه بندرترکمن، پنجشنبه ۱۰ تیر بدون حضور تماشاگران در مجموعه سوارکاری شهدای ای ...

ارکین نیوز-هفته ششم کورس اسبدوانی تابستانه کشور با رقابت ۴۲ رأس اسب در شهرستان بندرترکمن برگزار می‌شود.

 هفته ششم رقابت‌های کورس اسبدوانی تابستانه بندرترکمن، پنجشنبه ۱۰ تیر بدون حضور تماشاگران در مجموعه سوارکاری شهدای این شهرستان برگزار می‌شود.

در هفته ششم این رقابت‌ها ۴۲ راس اسب از نژادهای ترکمن و دوخون در ۶ دور ۱۰۰۰ و ۱۴۵۰ متری با یکدیگر رقابت می‌کنند و بیش از ۱۲۴ میلیون تومان جایزه نقدی برای مالکان، مربیان و چابکسواران برتر در نظر گرفته شده است.

رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه و زمستانه گنبدکاووس اردیبهشت ماه امسال به پایان رسید و سپس کورس بهاره و تابستانه در بندرترکمن آغاز شد.

سپس در گنبدکاووس ادامه خواهد یافت.

رقابت‌های کورس اسبدوانی کشور از ابتدای شیوع کرونا تا کنون بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود و این مسابقات به صورت اینترنتی برای علاقمندان پخش خواهد شد.

گفتنی است؛ رقابت‌های کورس اسبدوانی کشور در استان گلستان هر ساله در شهرستان‌های گنبدکاووس، آق قلا و بندرترکمن برگزار می‌شود و علاقمندان زیادی دارد/تسنیم