• تاریخ: 2018-04-26
  • شناسه خبر: 25982
  • 314 بازدید

هفته ششم مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز- هفته ششم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس عصر روز پنجشنبه با حضور انبوه مشتاقان این ورزش اصیل منطقه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. این هفته از مسابقات با شرکت ۴۹ راس اسب در شش دور مختلف در مسا ...

ارکین نیوز- هفته ششم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس عصر روز پنجشنبه با حضور انبوه مشتاقان این ورزش اصیل منطقه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

این هفته از مسابقات با شرکت ۴۹ راس اسب در شش دور مختلف در مسافت های ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۵۵۰ متر برگزار شد و در کورس اول که مخصوص اسب های ترکمن دو ساله مبتدی بود، اسب آک تولفا به مقام قهرمانی رسید و اسب های آدآلان سرمدی و یکه نور به مقام های دوم و سوم رسیدند.
در کورس دوم رقابت اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز برگزار شد که در آن اسب جانام زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و اسب های بن جوی و گلدن بوی دوم و سوم شدند.
کورس سوم با قهرمانی اسب تامار در میان اسب ها دوخون سه تا چهار ساله ۳۶ تا ۴۲ امتیاز به پایان رسید و در پی او اسب های آل مرد و ژاکلینا به ترتیب دوم و سوم شدند.
دور چهارم هفته ششم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس مخصوص اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۲ تا ۶ امتیاز بود که عنوان قهرمانی را اسب اوچربانو از آن خود کرد، اسب اوبلا دوم شد و اسب لادی راکی به عنوان سومی این دور بسنده کرد.
مقام قهرمانی کورس پنجم که در گروه اسب های تروبرد سه تا چهار ساله ۱۸ تا ۲۲ امتایز برگزار شد به اسب ردشدو رسید و در پی او اسب های مستردن و پامادور به مقام های دوم و سوم رسیدند.
اسب های ترکمن سه تا پنج ساله ۸ تا ۱۲ امتیاز برگزار کننده کورس ششم این هفته از مسابقات بودند که در انتها اسب های میراث بصیر، رزیتا ساجد و بوران سنجر به ترتیب به مقام های اول تا سوم این کورس رسیدند.
در پایان این مسابقات مبلغ ۷۷۰ میلیون ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت/ایرنا
۱۸۶۰

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست