• تاریخ: 2018-02-23
  • شناسه خبر: 25541
  • 406 بازدید

هفته سی ام مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز-هفته سی ام مسابقات اسبدوانی کورس پاییز و زمستان گنبدکاووس عصر روز جمعه با حضور مشتاقان این ورزش اصیل منطقه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. این هفته از مسابقات با شرکت ۵۴ راس اسب در شش دور مختلف به مس ...

ارکین نیوز-هفته سی ام مسابقات اسبدوانی کورس پاییز و زمستان گنبدکاووس عصر روز جمعه با حضور مشتاقان این ورزش اصیل منطقه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

این هفته از مسابقات با شرکت ۵۴ راس اسب در شش دور مختلف به مسافت ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۵۵۰ متر برگزار شد و در دور اول که مخصوص اسب های ترکمن دو ساله ۸ تا ۱۲ امتیاز بود، اسب احترام دشت ناز به مقام قهرمانی رسید و اسب های ایران شاد بازرگان و آتش امین دوم و سوم شدند.

در کورس دوم رقابت اسب های تروبرد دو ساله مبتدی و نبرده برگزار شد که نتیجه آن قهرمانی اسب میس گلد بود و اسب های المناز و مگنوم به ترتیب به مقام های دوم و سوم رسیدند.

کورس سوم با عنوان جام گرامیداشت زنده یاد حاج قربان کدخدا قائمی و در بین اسب های تروبرد دو ساله برگزار شد و در پایان اسب های ارس ، اکسل هج و طلا دار به ترتیب اول تا سوم شدند.

مقام قهرمانی کورس چهارم به اسب بای بای رسید و اسب های پیربابا و جم استون به مقام دوم و سوم در بین اسب های دوخون سه تا هفت ساله هندیکاپ رسیدند.

اسب پاریس ۲ عنوان قهرمانی کورس پنجم هفته سی ام مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس را در بین اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز ار آن خود کرد و در پی او اسب های سیاتل ویو و پرسا به ترتیب عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.

مشتاقان ورزش سوارکاری در دور آخر این هفته از مسابقبات شاهد رقابت اسب های تروبرد سه تا پنج ساله ۳۶ تا ۴۶ امتیاز بودند که در آن اسب پانامرا زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و اسب های نجیب خان و لاکی بویز به ترتیب به عناوین دوم و سوم دست یافتند.

در پایان این مسابقات مبلغ یک میلیارد و ۲۵۸ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده اهدا شد/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست