• تاریخ: 2017-12-28
  • شناسه خبر: 24918
  • 315 بازدید

هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز-تماشاگران مشتاق ورزش اصیل و سنتی سوارکاری در گنبدکاووس، عصر پنجشنبه شاهد برگزاری هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس در مجموعه سوارکاری این شهرستان بودند. این هفته از مسابقات با شرکت ۵۲ راس اسب ...

ارکین نیوز-تماشاگران مشتاق ورزش اصیل و سنتی سوارکاری در گنبدکاووس، عصر پنجشنبه شاهد برگزاری هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس در مجموعه سوارکاری این شهرستان بودند.

این هفته از مسابقات با شرکت ۵۲ راس اسب در شش دور مختلف و در مسافت های ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۵۵۰ متر برگزار شد و اسب شه راد برنده کورس نخست در گروه اسب های دوخون سه تا چهار ساله هندیکاپ شد و اسب های آرشا و مشکل مقام دوم و سوم را کسب کردند.

کورس دوم مخصوص اسب های دوخون دوساله مبتدی و نبرده بود که در پایان اسب آتام زودتر از سایرین از خط پایان گذشت، اسب کیک قانقرمه دوم شد و اسب سلوی ناز به مقام سومی این کورس بسنده کرد.

رقابت اسب های تروبرد دو ساله صفر تا چهار امتیاز در دور سوم برگزار شد که مقام قهرمانی آن به اسب هج آس رسید و در پی او اسب های مستردن و سرخان هج به ترتیب دوم و سوم شدند.

اسب شوالیه قهرمان دور چهارم هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس در میان اسب های دوخون دو ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز شد، مقام دوم این کورس به اسب اوزان رسید و اسب سای چلنج نیز در مقام سوم جای گرفت.

در کورس پنجم اسب های ترکمن سه تا هفت ساله هندیکاپ رقابت کردند که در پایان اسب های غنج اسن ، آرچین حبیب ایشان و آرگام مهر به ترتیب اول تا سوم شدند.

مشتاقات ورزش اسبدوانی در آخرین کورس این هفته از مسابقات شاهد رقابت اسب های دوخون دو ساله ۲ تا ۶ امتیاز بودند که در آن اسب گیورگی عنوان قهرمانی را کسب کرد و اسب های لیدی ناز و راپیدو نیز عناوین دوم و سوم این کورس را از آن خود کردند.

در پایان این هفته از مسابقات مبلغ ۷۶۶ میلیون و ۵۰۰هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست