• تاریخ: 2015-05-21
  • شناسه خبر: 4230
  • 997 بازدید

هفته سیزدهم رقابتهای کورس بهاره کشور در مجموعه سوارکاری گنبد کاووس پایان یافت

ارکین نیوز:خداوردی طعنه-در رقابتهای این هفته که با حضور پرشور تماشاگران علاقه مند به این رشته برگزار شد.۶۵راس اسب از نژادهای{ترکمن.دوخون.وتروبرد داخلی}در۷دور۱۰۰۰متربا یکدیگر به رقابت تنگاتنگی پرداختنند. در کورس اول اسبها ...

YiSa51tUjp
ارکین نیوز:خداوردی طعنه-در رقابتهای این هفته که با حضور پرشور تماشاگران علاقه مند به این رشته برگزار شد.۶۵راس اسب از نژادهای{ترکمن.دوخون.وتروبرد داخلی}در۷دور۱۰۰۰متربا یکدیگر به رقابت تنگاتنگی پرداختنند.

در کورس اول اسبهایی از نژاد ترکمن۳تا۵سال امتیاز مبتدی ونبرده ،اسب آشیل یزدانی با سوارکاری مهردادخوجملی قهرمان، اسب آهو صحرا باعلیرضا گوگ نژاد دوم واسب سیلور استار۲با کمال عطا به مقام سوم رسید.
در دور دوم از این هفته اسبهای تروبرد داخلی سن۳تا۴سال امتیاز۰تا۱۲،اسب ا لیسا با چابکسواری ستار مهرانی اول شد،اسبهای الدرادو با نورمحمد بهادر و اف بی جی با عیدمحمد غراوی عناوین بعدی را کسب کردند.
در دور سوم از این رقابتها اسبهای دوخون ۳سال۲تا ۱۲امتیاز در مسافت ۱۰۰۰متر ،اسب آیرون لیدی با سوار کاری پیمان قلرعطا قهرمان،اسب ویش ناز با عبدالرحیم آرمیده نائب قهرمان واسب سپاس با قربان محمد اودک عنوان سومی را کسب کرد.
در دور چهارم امروز اسبهای نژاد تروبرد داخلی ۳سال ۸تا۱۶امتیاز،اسب کاررا با چابکسواری عیدمحمد غراوی به عنوان اولی اولی رسیدواسب های ایندی ویند با اسحاق کم و پیشکش بانادر صالحپور عناوین بعدی را تصاحب شدند.
در دور پنجم اسبهای دوخون ۳تا۵سال ۱۶تا۳۰امتیاز،اسب سوناسروین باعبدالرحیم آرمیده مقام اول،اسب ریو لینا با متین جرجانی مقام دوم واسب گل سنگام با محمد خوجملی عنوان سومی را کسب کرد.
در دور ششم از این رقابتها اسبهای دوخون ۳تا۴سال۱۰تا۱۸امتیاز،اسب عسل بانو با سوارکاری یاسر جرجانی ،اسب قلیچ بابا باکمال عطا و اسب بالتی مور با عیدمحمد غراوی به ترتیب به عناوین دست یافتند.
در دور پایانی امروز که اسبهای ترکمن ۳سال در امتیاز ۸تا۲۲در مسافت ۱۰۰۰متر ،اسب آهو بندر با سوارکاری یاسر جرجانی اول شد،اسب چرچیل ۲با امیر عطاگزلی واسب ترکمن طلا با اسحاق یزدانی مقامهای بعدی را بدست آوردند.
برندگان پنچ پره مبلغ {۱۰۶۶۰۲۰۰۰}تومان.برای {یک۱}نفربا۴۰امتیاز،برندگان سه پره مبلغ{۳۳۹۸۳۰۰۰}تومان.برای۶۲نفر با۲۴امتیاز می باشد.
رقابتهای هفته چهاردهم فردا جمعه در مجموعه سوار کاری گنبد کاووس برگزار میشود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست