• تاریخ: 2016-05-27
  • شناسه خبر: 18023
  • 386 بازدید

هفته دوازدهم کورس اسب‌دوانی بهاره گنبد برگزار شد

ارکین نیوز- هفته دوازدهم مسابقات کورس اسب‌دوانی بهاره گنبدکاووس در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار مهر، در هفته دوازدهم این رقابت‌ها عصر پنج‌شنبه ۶۵ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبردداخلی د ...

ارکین نیوز- هفته دوازدهم مسابقات کورس اسب‌دوانی بهاره گنبدکاووس در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.
به گزارش خبرنگار مهر، در هفته دوازدهم این رقابت‌ها عصر پنج‌شنبه ۶۵ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبردداخلی در هشت دور هزار و هزار و ۷۰۰ متری با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان ۶۸۴ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های هشت‌گانه اهدا شد.

در دور اول اسب‌های ترکمن سه تا هشت ساله با امتیاز هندیکاپ به مسافت هزار و ۷۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که محمد خوجملی با اسب دلدل طلا زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و طاهر گوگ نژاد با اسب آی بک و آرمین آق آتابای با اسب پوربه به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت دور دوم میان اسب‌های ترکمن دو ساله و دو تا ۱۲ امتیازی به مسافت هزار متر بود که بنیامین جرجانی با اسب کمپانی عنوان اول را به دست آورد و طاهر گوگ نژاد با اسب قوش قانت و پیمان قلرعطا با اسب جیران سینا به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب‌های دوخون دو ساله با امتیاز مبتدی به مسافت هزار متر با یکدیگر رقابت کردند که پیمان قلرعطا با اسب بیگدار موفق به کسب مقام اول شد و کمال صالح پور با اسب سل اشتون و مهران قولاق با اسب پالرمو به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

رقابت در دور چهارم میان اسب‌های تروبردداخلی سه و چهار ساله و هشت تا ۱۸ امتیازی به مسافت هزار و ۷۰۰ متر شکل گرفت که ستار مهرانی با اسب نجیب خان زودتر از سایرین از خط پایان عبور کرد و عیدمحمد غراوی با اسب تیم وتاری و کمال دالیجه عطا با اسب چندو به ترتیب دوم و سوم شدند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست