• تاریخ: 2016-05-19
  • شناسه خبر: 17757
  • 435 بازدید

هفته دهم مسابقات اسب‌دوانی کورس بهاره کشور در گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز-دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته دهم مسابقات اسب‌دوانی کورس بهاره کشور، در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد. حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: هفته دهم کورس ا ...

ارکین نیوز-دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته دهم مسابقات اسب‌دوانی کورس بهاره کشور، در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: هفته دهم کورس اسب‌دوانی بهاره کشور با شرکت ۷۲ چابک‌سوار در ۷ دور در مسافت یک‌هزار و ۵۵۰ و یک‌هزار و ۶۰۰ متری در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس استان گلستان برگزار شد.

وی افزود: در پایان این هفته از رقابت‌ها کمال دالیجه عطا با اسب‌های نیولی ، سیگان وجوهر سنچر، بنیامین جرجانی با گل کاریز، جواد آچاک با آرس، مهدی قورچای با چندو و نورمحمد بهادر با کومانچی زودتر از دیگر چابک‌سواران به خط پایان رسیدند.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان تصریح کرد: در پایان این رقابت‌ها بیش از ۵۱۹ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های برتر اهدا شد.

در فصول مختلف مسابقات سوارکاری در پیست‌های سوارکاری شهرستان‌های آق‌قلا، بندرترکمن و گنبدکاووس در استان گلستان برگزار می‌شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست