• تاریخ: 2015-11-27
  • شناسه خبر: 11053
  • 351 بازدید

هفته دهم مسابقات اسب‌دوانی پاییزه کشور در گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز-دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته دهم مسابقات اسب‌دوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس استان گلستان برگزار شد. حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس، اظهار داشت: ه ...

ارکین نیوز-دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته دهم مسابقات اسب‌دوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس استان گلستان برگزار شد.

حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس، اظهار داشت: هفته دهم کورس اسب‌دوانی پائیزه کشور با شرکت ۶۷ چابک‌سوار در ۷ دور در مسافت یک‌هزار، یک‌هزار و ۲۰۰ متر و یک‌هزار و ۵۵۰ متری در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس استان گلستان برگزار شد.

وی افزود: در پایان این هفته از رقابت‌ها یوسف دهش با اسب عقاب صحرا۲، محمد خوجملی با اسب کت دنسر، ستار مهرانی با کاپیتان، ابوطالب چاری‌زاده با اسب نبردلرستان، امین محمدی با مهاجم، بنیامین جرجانی با تیپ آندتل و عید محمد غراوی با اسب دیلا زودتر از دیگر چابک‌سواران به خط پایان رسیدند.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان تصریح کرد: در پایان این رقابت‌ها بیش از ۵۴۷ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های برتر اهدا شد.

در فصول مختلف مسابقات سوارکاری در پیست‌های سوارکاری شهرستان‌های آق‌قلا، بندرترکمن و گنبدکاووس در استان گلستان برگزار می‌شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست