• تاریخ: ۱۳۹۵-۱۰-۱۰
  • شناسه خبر: 21875
  • 256 بازدید

هفته دهم مسابقات اسبدوانی پائیزه کشور در گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز- هفته دهم مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد. نور بردی توسلی در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: برترین‌های هفته دهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه ...

1976039

ارکین نیوز- هفته دهم مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

نور بردی توسلی در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: برترین‌های هفته دهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه عصر امروز در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس معرفی شدند.

وی افزود: در هفته مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر امروز ۶۷ راس اسب در ۷ دور در مسافت‌های یک‌هزار و یک‌هزار و ۲۰۰ متر با هم رقابت کردند.

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: در پایان این هفته از رقابت‌ها، کمال دالیجه با اسب های مارال، آروشا و هلیا، علی محمد غراوی با اسب آس پایر، بنیامین جرجانی با اسب کوکوشانل، نادر صالح پور با اسب لارسن و آرمین آق آتابای با اسب پوربه عناوین برتر دورهای مختلف را کسب کردند.

بردی توسلی تاکید کرد: به سوارکاران، مربیان و صاحبان اسب‌های پیروز هم این هفته ۵۹۰ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال جایزه نقدی اهدا شد. در مسابقات کورس پائیزه گنبدکاووس اسب‌هایی از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد با هم رقابت می‌کنند.

مسابقات کورس سوارکاری کشور در فصل‌های پاییز، بهار و تابستان در شهرهای گنبدکاووس، آق‌قلا و بندرترکمن برگزار می‌شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *